Wykorzystana na koloniach

Zbliżała się końcówka maja, bardzo cieszyłem sie na ten termin, ponieważ oznaczał on wyjazd klasowy do Gdańska i wcześniejszą klasyfikację z przedmiotów. Wystarczyło jeszcze przeżyć 10 dni na obozie naukowym i rozpocząć wakacje. Mam na imię Fabian i jestem blondynem o szczupłej budowie, doświadczony w zabawach, cieszyłem się na wyjazd, bo oznaczał możliwość zobaczenia paru ciach z mojej klasy bez koszulek na plaży.

Wyjechaliśmy z Krakowa wczesnym rankiem pierwszym Pendolino, nic zapowiadało takiej akcji, która wydarzy się tam na miejscu. Pierwszy dzień zleciał nam bardzo szybko na zwiedzaniu paru miejsc i jeszcze lekcjach bo niestety był to obóz naukowy. Mieszkaliśmy w hostelu, wylądowałem w pokoju z 3 chłopakami, normalni znajomi o nic ich nie podejrzewałem, też nie jakoś mocno mnie kręcili. Hostel był rozległy a pokoje porozrzucane co pozwoliło zorganizować imprezę w pokoju na jego krańcu. Moi współlokatorzy postanowili tam wbić, ja natomiast miałem sobie ochotę zwalić, więc postanowiłem dołączyć do nich chwile później. Na telefonie uruchomiłem sobie stronę z porno i zacząłem studiować różne filmy, w pewnym momencie przyszła mi wiadomość na fell. Gdy je włączyłem, zobaczyłem, że napisał jakiś chłopak, który miał być oddalony o 200 metrów, na zdjęciu miał wrzucony swój kaloryfer. Natomiast opis sugerował 18-latka lubiącego ostrzej. Spojrzałem na wiadomość.
” Hej, jesteś może w hostelu Alia? ” ”
-„Tak, a co” – odpisałem, choć w tym momencie zacząłem się stresować, że może być ktoś z mojej klasy
-” Dasz się zerżnąć? ” – wraz z załączonym foto kutasa
Na oko miał z 17 cm spodobał mi się bardzo, więc myśląc, że raz się żyje postanowiłem się zgodzić.
” Bądź za 10 min w pokoju nr 18 ciekawe czy jesteś ode mnie z klasy”
W tym momencie wiedziałem już, że idę dać dupy jakiemuś chłopakowi z klasy, ale nie miałem pojęcia, kto czeka w pokoju, bo przydzielono nam je niedawno i się nie orientowałem jeszcze. Szybko dotarłem na miejsce i po chwilowym zawahaniu wszedłem do pokoju gdzie zobaczyłem na łóżku leżącego z laptopem Huberta.
– O hej Fabian, czyli to ty będziesz moją dupodajką dzisiaj hehe
– Hubert? Co ciebie bym się tu nie spodziewał – był to wysportowany chłopak o brązowych włosach z boską klatą średnio wyrzeźbioną? Zawsze uważałem go za homofoba, a teraz będę musiał mu się wypiąć
– No to masz niespodziankę, w dodatku za godzinę już będziesz miał rozjebaną dupe przeze mnie, zresztą na kolana piesku i do pały twojego Pana – w tym momencie siadł na skraju łóżka, był w samych bokserkach a rysował się w nich jego kutas. Byłem brany już ostrzej, więc wiedziałem, że dam sobie rade. Podszedłem i uklęknąłem przed nim on złapał mnie za włosy i mocno pociągnął moja twarz do tyłu wstając jednocześnie. Ściągnął boksy i od razu zapakował mi kutasa do gardła. Zaczął mnie ruchać w usta rzucając, co chwile różne określenia na mój temat, gdy mój podkoszulek był już cały obśliniony przestał.
-Rozbieraj się kundlu w ciuchach cię nie wyrucham
-Może zamknij drzwi, żeby nikt nie wszedł
– I tak będziesz darł ryja, ale ok, czeka nas trochę zabawy mam, pare zabawek
Zamknął drzwi, a ja w tym czasie się rozebrałem i dostałem pierwszy element do zabawy, moje ręce zostały skute policyjnymi kajdankami z tyłu na plecach.
– Dobra bez jakiś gierek rozjebiemy ci dupsko. – pociągnął mnie za włosy rzucił na łóżko tak bym wypiął tyłek w jego stronę i zaczął napierać na otwór
– Gumkę założyłeś?
– Fabianku nie ufasz mi? Zresztą mam zamiar cię często wykorzystywać a dziś cię zapłodnię hahaha
W tym momencie nastąpiło gwałtowne wejść, jednak wsuwał go powoli tak bym czuł każdy centymetr jego kutasa. Gdy dopchał po jaja szarpnął za włosy i zaczął posuwanie, robił to coraz szybciej a ja nie zdążyłem się przyzwyczaić, dlatego ciężko sapałem i głośniej pojękiwałem, on nie robił sobie nic z tego i w pewnym momencie gwałtownie wsunął po jaja a ja napiąłem się i zawyłem jak pies.
-UUU zabolało cię? No cóż wybacz myślę, że 20 pasów na dupe da ci do zrozumienia, że masz być cicho Fabian
Wyszedł ze mnie, otworzył szafę i zaczął wymierzanie kary. Początkowe baty dobrze znosiłem jednak Hubert postanowił popisać się swoją siła i przy 15 tak mocno uderzył w mój tyłek, że zawyłem na całe gardło, wyrazie mu się to nie spodobało skończył ostro serie, wszedł na pagony i zaczął tak mocno ruchać, że musiałem się wyrywać, zaczął mnie przyduszać, a ja odlatywałem z bólu, pocałował mnie by zatamować jęki po dłuższej chwili poczułem jak sperma zalewa mi tyłek a Hubert wyszedł ze mnie, założył kajdanki na nogi i wsadził do szafy…

Oceń opowiadanie:

2.3 / 5. Ocen: 51

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz