Rozdziewiczona Daria

0305582_014i

Hej mam 24 lat pochodzę ze wsi koło Lublina mam na imię Marcin. Wydarzyło się to pod czas zabawy w chowanego Julka o rok ode mnie młodsza w tedy szukała ja miałem na ten czas 13 lat i jej siostra czyli me kuzynki Daria była dość grubiutka jest starsza ode mnie 3 lata. W tym wieku Darie poczułem jej ciało i smak seksu po prostu zdarzyło się to że tam gdzie ja się chowałem to ma kuzyneczka za mną leciała do pewnego momentu gdy nie wytrzymałem stała tyłem do mnie i w końcu siła własna wzięła mą górę.

Chwyciłem jej w tedy spodnie miała dresowe na gumce i ściągnąłem jej od razu z majteczkami była między nóżkami zarośnięta między czasie jeździłem mym siusiakiem po jej cipce od tyłu zabawa ta dobiegła końca bo Daria ubrała majteczki i spodnie i niby że się poddała żeby ją jej siostra znalazła. Minęło od tego czasu 2 tygodnie. Mieszkam sam z babcią a kuzynki w bogatym domu około 5km od nas razem ze swoją mamą a dla mnie ciotką wdowa z tego co wiem to mąż jej miał śmiertelny wypadek ale do dziś nie wnikam w to.

Daria po 2 tygodniach od tego zdarzenia miedzy nami nocowała u nas z rana babcia wybrała się na zakupy więc postanowiłem usiąść w salonie i obejrzeć coś w tv ale do pewnego czasu Daria w tedy niby na czworakach sprzątała tak sprzątała że jej pupcia tak się słodko wypinała do mnie że za nią klęknąłem i w tedy miała już spodnie też dresowe ale ze sznurkiem co mnie zdziwiło sznureczek był rozwiązany więc szeptem spytałem czy mogę ,,Daria mruknęła niby że nie,, ale nie upierała się jak ściągnąłem jej spodnie i majteczki była wypięta w moją stronę tyłem nie chciałem tracić okazji i ściągnąłem z siebie też spodnie i majtki tak że jak mój kutasek był naprężony to od razu dotykał Dari cipeczkę pojeździłem nim wilgoć była jak lawa z cipki poprosiłem ją żeby my się przenieśli na łóżko uparcie Daria przeniosła się i na brzuchu chciała się kłaść do momentu jak ja ją złapałem i ją przemieniłem żeby leżała na plecach nie tracąc czasu włożyłem jem zajęło mi to 5min i trysnąłem w niej duża ilością nasienia wyciągnąłem siusiaka całego we krwi rozdziewiczyłem Darie, od tego momentu interesowałem się każdą kobietą szczególnie jak miałem 17 lat Daria 20 lat i wybrała w innej miejscowości studia i wynajęła kawalerkę ja natomiast miałem pociąg do seksu z czasem już patrzałem i obserwowałem babcie na takim poziomie że mógłbym zaryzykować i z nią się kochać od razu.

Ten dzień nastąpił oglądałem w tedy film na komputerze była scena erotyczna mój siusiak stanął chciałem po prostu zwalić sobie konika rozładować swe napięcie nie miałem gdzie wylać nasienie do tego doszło że babcia była w łazience a w kuchni stała jej kawa i w tedy głupi pomysł wpadł mi do głowy żeby swe nasienie wlać do kawy babci i tak parę razy strzepałem sobie i nagle me nasienie wpłynęło do kawy babci…

Oceń opowiadanie:

1.5 / 5. Ocen: 40

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz