Seks z facetem z ogłoszenia

efqeqf

Niby dzień jak co dzień, ale jednak od rana czułam, że wydarzy się coś niezwykłego. Jakieś nieopisane napięcie towarzyszyło mi już od momentu kiedy się obudziłam. I jak się szybko okazało nie myliłam się. Tuż przed południem odebrałam dziwny telefon. W słuchawce usłyszałam wspaniały męski głos, który był niesamowicie delikatny. To co mężczyzna mi powiedział sprawiło jednak, że na chwilę straciłam grunt pod nogami. Okazało się bowiem, że dzwoni w związku z moim seks ogłoszeniem, które rzekomo znalazł na jednej ze stron randkowych.

Byłam jednocześnie przerażona i wściekła, że ktoś zrobił mi tak obrzydliwy kawał. Starałam się jednak nie okazywać tych uczuć w rozmowie i dowiedzieć się jak najwięcej na temat wspomnianej sex oferty. Aby nie wzbudzić żadnych podejrzeń mężczyzny o aksamitnym głosie umówiłam się z nim na spotkanie tego samego wieczoru. Oczywiście nie planowałam się na nim pojawić.

Cały dzień zmarnowałam na próby skontaktowania się z administratorami strony, aby wyjaśnić tą niezbyt przyjemną dla mnie sytuację. Niestety nie udało mi się nic załatwić co sprawiło, że czułam się jeszcze bardziej sfrustrowana. Dodatkowo co godzinę, otrzymywałam smsy od mężczyzny, z którym się umówiłam, miał na imię Krzysiek. Ale co było dla mnie najbardziej zaskakujące to fakt, że coraz bardziej podobała mi się możliwość spędzenia nocy z zupełnie nieznajomym mężczyznom.

Jego sprośne wiadomości wzmagały moją ciekawość oraz odczuwane podniecenie. I sama nie wiem kiedy podjęłam decyzję o skorzystaniu z okazji.
Na trzęsących się nogach stanęłam przed drzwiami Krzysztofa, cały czas bijąc się z myślami, że takie seks anonse to zupełnie nie moja bajka. Ciekawość jednak wygrała, a ja już po chwili siedziałam na kanapie wraz z umięśnionym blondynem, którym okazał się mój tajemniczy kochanek. Jak prawdziwy dżentelmen najpierw zapytał jak się czuję, poczęstował mnie winem, a na koniec wyszeptał mi do ucha jak pięknie wyglądam.

W końcu zapytał, czy to moje pierwsze spotkanie tego rodzaju, czy może umawiałam się już na seks randki. Kiedy zgodnie z prawdą odpowiedziałam, że nigdy tego nie robiłam zapewnił mnie, że zrobi wszystko aby była to niezapomniana noc. Jednocześnie jego ręka zaczęła gładzić mnie po udzie i przesuwać się coraz wyżej, odsłaniając coraz więcej. Jego usta od szyi powędrowały ku moim piersiom. Przeszywało mnie coraz mocniejsze podniecenie i marzyłam aby jak najszybciej i najmocniej we mnie wszedł.

On jednak patrząc mi głęboko w oczy, wziął mnie za rękę i zaprowadził do sypialni, w której panował półmrok. Jednym ruchem zsunął moją czerwoną sukienkę wraz z koronkowymi majtkami, położył mnie na łóżku i rozsuwając moje nogi zaczął pieścić mnie językiem. Już po chwili znalazłam się w zupełnie innym świecie, podniecenie wyginało moje ciało, a przed oczami migotało mi mnóstwo kolorów.

W końcu nie wytrzymałam. Wyrwałam się z jego objęć i z dzikością pozbawiłam go ubrań. A kiedy moim oczom ukazało się jego piękne nagie ciało, nie czekając popchnęłam go na łóżko, wbijam się na jego penisa i zaczęłam ujeżdżać. Choć początkowo zaskoczony, niemal natychmiast poddał się emocjom, a na jego twarzy pojawiła się rozkosz. Już wtedy wiedziałam, że sex ogłoszenia staną się moją nową pasją, a Krzysiek tuż po tym udanym seksie nie krył zdziwienia, że to naprawdę mój pierwszy raz z nieznajomym.

Oceń opowiadanie:

3.3 / 5. Ocen: 4

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz