Prawiczek i starsza sąsiadka

Pamiętam moją sąsiadkę odkąd byłem małym dzieckiem. Marta była dla mnie niczym starsza siostra, pomagała mi przy pracy domowej, dbając o mnie kiedy moich rodziców nie było w domu. Była 3 lata starsza ode mnie. Kiedy dostałem się do szkoły średniej pisała za mnie wypracowania oraz inne rzeczy, które były potrzebne do liceum. Byłem jednym z tych facetów, którzy mieli dwie lewe nogi, a ona nauczyła mnie tańczyć.

Byłem na pierwszym roku studiów, kiedy chłopak Marty wyjechał na obowiązkowe szkolenie w wojsku. Pewnego dnia Marta zadzwoniła na mój telefon i poprosiła mnie żebym do niej wpadł ponieważ strasznie się nudziła i czuła się samotnie. Jej rodzice wyjechali na cały dzień i potrzebowała towarzystwa. Nie zastanawiałem się dwa razy i po zakończeniu rozmowy telefonicznej udałem się do domu Marty.

Marta przywitała mnie w drzwiach i zaprosiła do salonu. Włączyła muzykę i chciała tańczyć. Zwykle tańczyliśmy do szybkiej muzyki jednak tym razem puściła coś wolniejszego. Tańcząc byliśmy bardzo blisko siebie a Marta ocierała się o moje krocze, nie trzeba było długo czekać żebym się podniecił a mój penis zrobił twardy jak skała. Byłem bardzo podniecony ale nie chciałem spuścić się do moich spodni. Marta wiedziała co robi kiedy schyliła się i zaczęła gładzić mojego fiuta przez spodnie. Kiedy powiedziałem jej, że jestem blisko wytrysku uśmiechnęła się, odpięła mój pasek, rozpięła rozporek i zsunęła dżinsy z bokserkami jednym ruchem. Stałem tam z moją młodą męskością na wierzchu.

Marta podprowadziła mnie do kanapy, kazała mi się położyć i zanim zorientowałem się o co chodzi ona ssała już mojego fiuta. Po minucie lub coś koło tego powiedziałem jej, że zaraz będę mieć wytrysk ale ona nadal ssała mojego fiuta i pieściła jądra, aż spuściłem się jej do buzi. Marta nadal ssała mojego penisa do momentu kiedy z mojego fiuta przestała już wypływać sperma. W tym momencie Marta powiedziała, że teraz moja kolej by zadbać o nią.

Wstaliśmy z kanapy i poszliśmy do jej sypialni. Rozebrałem się do naga a ona zrobiła to samo. Zawsze byłem nieśmiały i miałem małe doświadczenie z dziewczynami, Marta o tym wiedziała ponieważ poruszaliśmy ten temat od czasu do czasu. Poza pornosami w internecie nigdy nie widziałem kobiety nago. Wyglądała fantastycznie z mocno sterczącymi piersiami i całkowicie wygoloną cipką.

Marta położyła się na łóżku obok mnie i zaczęliśmy się całować z języczkiem, podczas gdy moje ręce dotykały jej piersi i ściskały sutki. Pierwsza pierś, potem druga a następnie przesuwałem powoli rękę między jej uda by poczuć jędrną wygoloną cipkę. Z sunąłem się w dół i zacząłem lizać jej soczystą cipkę.

W tym czasie mój kutas znowu zrobił się twardy a Marta mówiła żebym w nią wszedł i nie martwił się ponieważ bierze tabletki antykoncepcyjne. Kiedy przesunąłem się z powrotem ku górze Marta sięgnęła po mojego fiuta i wsunęła go do swojej cipki.

Kilka chwil wcześniej miałem wytrysk więc wiedziałem, że tym razem potrwa to dłużej zanim znowu będę gotowy do ponownego orgazmu. Marta na bieżąco mówiła mi jak ją zaspokoić. Trwało to kilka minut zanim zaczęła szczytować.

Marta spojrzała na mnie i powiedziała: „mam zamiar zrobić coś zupełnie innego”. Kiedy wyślizgnął się mój kutas z jej cipki, sięgnęła do szuflady i wyciągnęła sztucznego penisa. Ułożyła się w pozycji na pieska, włożyła sztucznego kutasa do cipki i kazała mi pieprzyć ją w tyłek.

Na początku nie byłem pewien, ale mówiła mi żebym to zrobił. Marta sięgnęła ręką do swoich pośladków i rozchyliła je abym mógł powoli umieścić kutasa w jej tyłku do samego końca. Marta chciała żebym pieprzył ją tak mocno jak tylko potrafię. Uczucie było wspaniałe gdy Marta krzyczała do mnie szybciej, szybciej, szybciej, aż już nie mogłem wytrzymać. Marta załapała mnie za ręce i objęła w okół swojej tali, ja w tym czasie pchałem penisa w jej tyłek tak głęboko jak to było tylko możliwe po czym spuściłem się do jej ciasnej dupy. Zatrzymałem się i poczekałem aż mój pomarszczony penis wyślizgnął się z jej ślicznego tyłka.

Poszliśmy do łazienki, Marta wzięła gąbkę, puściła ciepłą wodę, wzięła mydło do ręki i całkowicie mnie wyczyściła. Udaliśmy się z powrotem do sypialni gdzie w okół było czuć jej soczystą cipkę. W tym momencie nie wiedziałem co podobało mi się najbardziej. Jej cipka, tyłek czy jak robiła mi loda. Podobał mi się każdy sposób w jaki to zrobiliśmy

Oceń opowiadanie:

4.3 / 5. Ocen: 31

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz