Nasz pierwszy anal

Moja dziewczyna i ja mieliśmy wolne od szkoły ponieważ był okres świąteczny. Chodź wiedziałem, że wróciła do domu z uczelni na święta nie spodziewałem się, że zadzwoni do mnie i zaprosi mnie do swojego rodzinnego domu na jedną noc. Zamówiłem taksówkę i dotarłem do nie około 22:30. Martwiłem się, że wszystko będzie trochę dziwne, bo chociaż rozmawialiśmy często przez telefon to nie widzieliśmy się cały miesiąc i tak na prawdę nie byłem pewny czego ode mnie oczekuje.

Kiedy otworzyła przede mną drzwi i zobaczyłem jej uśmiech to już wiedziałem, że nie mam się o co martwić. Łatwo było poznać, że ucieszyła się na mój widok. Większość nocy spędziła przy mnie trzymając mnie za rękę i przytulając się do mnie. Kiedy cała jej rodzina udała się do łóżka była już 1:30 a ja byłem trochę pijany i strasznie napalony. Musieliśmy spać w salonie ponieważ jej wszystkie siostry przyjechały na święta i pozajmowały pokoje. Siedzieliśmy i rozmawialiśmy po cichu, żeby nikogo nie obudzić. Ewa uśmiechnęła się do mnie, uklękła przede mną, odpięła mój pasek i rozsunęła dżinsy. Zaczęła całować moje jądra i nie trzeba było długo czekać żeby mój penis zrobił się twardy i sterczący.

Kiedy mój członek osiągnął już maksymalny rozmiar Ewa zaśmiała się cicho i powiedziała: „domyślam się, że za mną tęskniłeś, bo ja za tobą bardzo kochanie.” Wzięła mojego kutasa do ust , włożyła go bardzo głęboko i zaczęła mocno ssać. Kręciła głową jeżdżąc po moim kutasie ustami i językiem. Miała na sobie spodnie od piżamy i top kamizelkę bez stanika. Schyliłem się, żeby pieścić jej piersi i sutki. Ewa jęknęła, a ja chwyciłem ją za włosy, wyciągnąłem penisa z jej ust i zacząłem lekko poklepywać ja po twarzy moim kutasem. Widać było, że jej się to podoba. Otworzyła szeroko usta i włożyła penisa tak głęboko do gardła, że w jej ustach zmieściły się również moje jądra. Po chwili bezdechu wyciągnąłem kutasa z jej ust a za nim ciągnęła się ślina, która spływała po jej pięknej twarzy.

Podniosła ręce do góry abym mógł ściągnąć jej kamizelkę i odsłonić piękne i jędrne piersi.

„Wiesz co robić,” szepnęła. Splunąłem na jej piersi a ona chwyciła je w dłonie i odchyliła się do tyłu abym mógł umieścić między nimi swojego kutasa. Zacząłem sunąć między nimi lekkimi pchnięciami. Czułem się wspaniale a mój penis był twardy jak skała. Wiedziałem, że jeśli w tym momencie znalazł bym się w jej wilgotnej cipce to nie wytrzymał bym dłużej niż 3 sekundy i ona chyba również. Moja twarz była spocona a ona zachichotała i powiedziała: „powstrzymujesz się? Możesz skończyć w moich ustach jeśli jesteś gotowy. Dalej, umieść tego wielkiego i twardego kutasa w moich ustach.” Byłem i z westchnieniem spuściłem się w jej otwarte usta. Moja sperma była gęsta i lepka. Było jej dość sporo w jej ustach ale po chwili wszystko przełknęła i uśmiechnęła się do mnie.

Leżeliśmy na kanapie i rozmawialiśmy o tym, żeby się już nigdy nie rozstawać, a po około 10 minutach znowu mój penis zaczął robić się twardy. Ewa od razu to poczuła i szepnęła do mnie: „Moja cipka jest tak mokra, chcę żebyś włożył do niej swojego kutasa.” Zsunąłem jej spodnie od piżamy w dół i zacząłem pocierać penisem jej szczelinę przez koronkowe stringi. Była bardzo mokra, a mój palec wsunął się w nią prawie przez przypadek. Ewa wiła się z rozkoszy. Ustawiłem się w odpowiedniej pozycji i wsunąłem penisa do jej wilgotnej cipki. Uczucie było lepsze od tego kiedy trzymała go w swoich ustach. Moje doznania były mocniejsze niż kiedykolwiek po miesięcznej przerwie od seksu. Ewa zaczęła pieścić palcem swoją cipkę kiedy ja ruszałem biodrami do przodu i do tyłu na zamianę. Musieliśmy zachowywać się cicho, jedyne co słyszałem to jej ciężki oddech i moje jądra uderzające o jej krawędzie jej cipki. Ewa szybko osiągnęła orgazm, jęczała w poduszkę i wykrzywiała plecy w łuk kiedy ja czułem jak śliska wydzielina z jej cipki spływa po moim penisie.

Byłem bliski aby dojść, kiedy szepnęła:”Kochanie, nie biorę tabletek od dwóch tygodni, nie wiedziałam, że znowu się do siebie zbliżymy, przepraszam, możesz skończyć w moim tyłku jeśli chcesz.” Byłem zaskoczony, w przeszłości kiedy się pieprzyliśmy co najwyżej pozwalała mi tam włożyć swojego palca, ale nigdy penisa. „Wiem, że zawsze tego chciałeś”, ciągnęła „żałuję, że wcześniej ci na to nie pozwoliłam.” Nie potrzebowałem ani chwili na zastanowienie. Mój kutas był cały mokry i śliski kiedy wyjmowałem go z jej cipki, więc od razu zacząłem wsuwać go do jej odbytu. Na początku był opór i przez chwilę myślałem, że nic z tego nie będzie. Jednak po kilku minutach główka od mojego penisa była już w środku. Ewa jęknęła z bólu, bardzo powoli pchałem go do środka, z każdym pchnięciem coraz głębiej. Jej tyłek był tak ciasny, że mogłem dojść w każdej chwili, jednak pragnąłem wykorzystać tą okazję w jak największym stopniu i wejść w nią tak głęboko jak tylko będzie się dało.

Kiedy byłem w połowie drogi Ewa odwróciła głowę, spojrzała mi w oczy i lekko krzywiąc się przez uśmiech powiedziała „ostrożnie”. Zauważyłem, jak wkładała dwa palce do swojej cipki by po chwili użyć ich do nawilżenia mojego penisa. Skinęła głową i wypięła tyłek tak mocno, że nie mogłem już wejść głębiej. Zobaczyłem jak przyjemność spływa po jej twarzy i w tym momencie wiedziałem już, że zrobimy to jeszcze nie jeden raz! Oczywiście łatwo się domyślić, że nie trwało to długo. Czułem jej mokrą cipkę na swoich jądrach za każdym razem gdy wciskałem penisa w jej tyłek. Jednocześnie Ewa pieściła je swoją dłonią co była niezwykle podniecające, więc po krótkiej chwili ciężko westchnąłem a mój kutas wytrysnął wewnątrz niej. Z jej odbytu wypływało moje nasienie, a Ewa spojrzała na mnie bardzo zadowolona. To był nasz pierwszy analny seks, od tego momentu minęło już kilka lat, a my nadal jesteśmy razem i możemy cieszyć się udanym życiem seksualnym… i analnym 🙂

Oceń opowiadanie:

4 / 5. Ocen: 26

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz