Przyjemne spotkanie po latach

Kaśkę spotkałam przypadkowo w pociągu podmiejskim. W pierwszej chwili jej nie poznałam. Minęło tyle lat odkąd widziałyśmy się po raz ostatni. Kiedyś mówiono o nas „papużki – nierozłączki”. Rozdzieliły nas studia – ona wybrała prawo, ja psychologię, której zresztą nie skończyłam.

Przyjemne spotkanie po latach
Przyjemne spotkanie po latach

Siedziała w kącie przytulona do szyby, miała przymknięte oczy. Podeszłam bliżej. – Kaśka?

spytałam. Otworzyła oczy.

– Gośka to ty?

Tyle lat się nie widziałyśmy Co u ciebie słychać?

– Nic ciekawego.

To samo co zawsze mąż, syn. A u ciebie?

Spojrzała w okno. – Och!

Muszę już wysiadać, ale koniecznie musimy się spotkać.

– Dobrze tylko kiedy?

– W najbliższą sobotę, u mnie. Masz tu moją wizytówkę.

Wcisnęła mi do ręki prostokątny kartonik i już jej nie było. Szlam na spotkanie z ogromną tremą. Ja, mężatka od 8 lat, ona pani adwokat. Byłyśmy równolatkami, a jednak ja wyglądałam przy niej na przynajmniej 5 lat starsza. Zapukałam do drzwi.

Otworzyła mi Kaśka, jak zwykle elegancko ubrana. – No nareszcie!

Myślałam, że już nie przyjdziesz.

– Nie mogłabym opuścić takiej okazji – odparłam. Usiadłyśmy w przytulnym saloniku. Na stół wjechała aromatyczna kawa, ciasteczka i dobre wino.

Z początku rozmowa się nie kleiła. Zbyt długo się nie widziałyśmy, zbyt dużo było do obgadania, a nie wiadomo było, od czego zacząć. – Opowiadaj, co robiłaś przez tyle lat?

zagadnęłam.

– Studiowałam, potem robiłam aplikanturę, później dalej się uczyłam i jestem teraz, kim jestem. Dalej opowiadała mi o latach spędzonych nad kodeksami, o tym, że jest wziętą panią adwokat, o ciekawych sprawach, które prowadziła.

Później ja opowiedziałam o swoim małżeństwie, o synku, o domu, który przez lata budowaliśmy. – A co z mężczyznami w twoim życiu, masz kogoś?

spytałam ośmielona po wypiciu kilku kieliszków.

– Mężczyźni to łajdacy, z którymkolwiek bym się nie związała, zaraz byłam wykorzystywana do gotowania, sprzątania i prania ich skarpet, a z ich strony nie miałam żadnej przyjemności. Zmieńmy temat, mężczyźni nie są moją ulubioną stroną życia.

Zrobiło się późno, a my nie mogłyśmy się nagadać.

– Wiesz co, przenieśmy się do sypialni i jeszcze sobie pogadamy – zaproponowała Kaśka. Zadzwoniłam do męża i zapowiedziałam, że nie wrócę na noc. Położyłyśmy się razem w łóżku i zaczęłyśmy wspominać naszą klasę – komu się powiodło, komu nie, kto wyjechał, kto został. Zrobiłam się bardzo zmęczona. Kaśka też.

Zgasiłyśmy światło, każda odwróciła się na swój bok. Nie mogłam zasnąć z nadmiaru wrażeń. W pierwszej chwili poczułam rękę Kaśki najpierw na ramieniu, a potem na biuście. W pierwszej chwili chciałam odepchnąć rękę, ale ciekawość, co będzie dalej nie pozwoliła mi tego zrobić. Na szyi poczułam oddech Kaski, to sprawiło, że po całym ciele przebiegł mi dreszcz.

Moja przyjaciółka delikatnie masowała mi pierś, aż sutka stała się twarda i stojąca. W dole brzucha zaczęło mi się robić coraz bardziej wilgotno. Myśli kłębiły mi się uparcie. Powoli odwróciłam się na plecy. Kaśka jak gdyby na to czekała, bo najpierw zaczęła mnie delikatnie całować a później coraz mocniej i mocniej, aż w końcu wsadziła mi język prawie do gardła.

Nie wiem, co mi się stało, ale zaczęłam odpowiadać na jej pocałunek równie namiętnie. Całując mnie zaczęła rozwiązywać kokardki przy mojej koszuli nocnej – sama już była nago. Przestała całować mnie w usta i przeszła na moje piersi, całowała to jedną, to drugą, starannie omijając brodawki. Robiła to tak cudownie, że miedzy nogami miałam istny gejzer. Przestałam nad sobą panować, odsunęłam od siebie wszystkie myśli.

Siadłyśmy naprzeciw siebie i zaczęłyśmy się oglądać i głaskać. Trzymałam w dłoniach jej zgrabne cycuszki zakończone różowymi pączkami. Dotykałam palcami jej ust, głaskałam po brzuchu. Ona robiła to samo ze mną. – Połóż się, to ci zrobię tak, jak jeszcze żaden facet ci nigdy nie zrobił – szepnęła.

Położyłam się na plecach z lekko rozłożonymi nogami. Kaśka usiadła mi na brzuchu. Zaczęła palcami bawić się z moimi piersiami. Ugniatała mi je w sposób bardzo specyficzny. Położyła się na mnie i zaczęła całować namiętnie – pięknie.

Zjechała ustami do moich cycuszków. Zaczęła je ssać, kąsać i lizać. Doprowadziła mnie do takiego stanu, że zaczęłam ją błagać, by dotknęła ręka mojej szparki. Moje prośby zostały wysłuchane. Zaczęła swoimi zwinnymi paluszkami najpierw delikatnie, a potem coraz mocniej masować po mojej szparce.

Wsadziła mi palec w dziurkę, najpierw jeden, potem dwa i zaczęła nimi przebierać. Sprawiło to u mnie natychmiastowy orgazm. Rzucałam się na łóżku wyłam, wbijałam paznokcie w prześcieradło. Było mi cudownie. – To jeszcze nie koniec – wyszeptała.

Wyjęła palce z mojej cipki i zamieniła je na coś twardego i okrągłego. Po chwili usłyszałam ciche brzęczenie. – To jest mój jedyny facet, który mnie nigdy nie zawiódł – odparła Kaśka.

– Teraz ty pokaż, co potrafisz. Położyła się na brzuchu.

W pierwszym momencie nie wiedziałam, co mam robić – miałam przecież wibrator w cipce. Zaczęłam lizać ją po plecach, całowałam, schodziłam coraz niżej. Nie mogłam się skoncentrować, bo czułam zbliżający się orgazm. Znowu zawyłam, ale tym razem ciszej. Moim ciąłem targnęły trzy spazmy i wraz z wibratorem z mojej cipki wylało się morze soków.

Kaśka nadal leżała na brzuchu, poczekała, aż odpocznę i dalej wezmę się do roboty. Tym razem zaczęłam od lizania pośladków i rowka miedzy nimi. Kaśka jęknęła, a jej oddech stal się przyspieszony. Odwróciłam ją delikatnie na plecy i z ochotą zabrałam się do pieszczenia jej cudownych cycuszków. Najpierw lizałam każdą sutkę jak lody, poczym wziąwszy do buzi ssałam jak niemowlak, co jakiś czas świdrują po nim językiem.

Gdy obie stały na baczność zeszłam z łóżka, przysunęłam Kaśkę na jego brzeg, rozchyliłam nogi i. zobaczyłam coś pięknego. Tak wypielęgnowanej cipki jeszcze w życiu nie widziałam. Wyglądała jak róża w delikatnym różowym kolorze, a pierwsze krople soku wyglądały jak rosa, która osiadła na płatkach. – Wyliż mi ją – szepnęła Kaśka.

Nie mogłam oderwać wzroku od tak pięknego zjawiska.

– Błagam cię wyliż. Wzięłam się z ochotą do lizania tak znakomitego gniazdka. Najpierw lizałam jak lizaka, później spijałam jej soki jak najlepszy nektar. Gdy wreszcie wzięłam się za łechtaczkę, Kaśka wiła się na łóżku tak, że z trudem mogłam znaleźć odpowiedni punkcik.

Przyssałam się do jej dzyndzla jak dziecko do butelki, ssałam zapamiętale, aż stal się twardy i zaczerwieniony Kaśka jęczała coraz głośniej. – Wsadź mi palec w tyłek – sapała.

Spełniłam jej prośbę, pośliniłam palec i wsadziłam. Krzyknęła z rozkoszy.

– Liż, no liż – ponaglała.

Wróciłam do przerwanej roboty. Świdrowałam językiem po jej cudownym pączku, gdy nagle poczułam, że Kaśka zaczęła drżeć coraz mocniej i mocniej. Krzyczała i wiła się na łóżku jak piskorz. Wyjęłam palec z jej pupy i wsadziłam do cipki, poruszałam jeszcze kilka razy, aby Kaśka przeżyła do końca swój piękny orgazm. Położyłam się obok niej na łóżku.

Zaczęła mnie całować i zlizywać swój sok z mojej twarzy. Usłyszałyśmy ciche brzęczenie, w kacie łóżka leżał zapomniany wibrator. Kaśka wyłączyła go i włożyła do szafki. – To była niezapomniana noc. Nigdy jej nie zapomnę – stwierdziłam.

– Bardzo soczysta noc – odparła Kaśka, pokazując dwie ogromne plamy z naszych soków na prześcieradle. Zaczęłyśmy się śmiać. – Wiesz, zawsze cię pragnęłam – szepnęła, gdy zasypiałyśmy wtulone w siebie.

– Ja ciebie również – odparłam.

Oceń opowiadanie:

4.9 / 5. Ocen: 299

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl