Po szkole

16

Mam na imię Magda, mam 16 lat. Jestem szczupłą blondynką, posiadam nieduży ale ładny biust i zgrabne długie nogi. Pewnego ciepłego czerwcowego dnia obudziłam się, ubrałam się w spodnie jeansowe, koszulkę z krótkim rękawem oraz bieliznę i zeszłam do kuchni na śniadanie.
Podczas śniadania, mama oznajmiła, że wyjeżdża razem z tatą po pracy na dwa dni do rodziny i zostanę przez ten czas sama w domu.

Gdy rodzice wyszli do pracy, postanowiłam po szkole się dobrze zabawić . Na dobry początek zdecydowałam się zmienić strój w którym pójdę do szkoły. Otworzyłam szafę i zaczęłam szukać jakiejś spódniczki. Ostatecznie zdecydowałam się na plisowaną kremową spódniczkę sięgającą kilka centymetrów przed kolano, założyłam też białą koszulkę z małym dekoltem. Kilka chwil później wyszłam do szkoły.

Już w drodze czułam wzrok spoglądających na mnie chłopaków, co jeszcze bardziej poprawiło mi humor. W czasie podróży do szkoły zauważyłam kilka dziewczyn ubranych równie podniecająco, i w tym momencie przyszedł mi do głowy pomysł, żeby zaprosić do domu właśnie jakąś dziewczynę…
Po kilku lekcjach zdecydowałam się zaprosić Olę – koleżankę z klasy.
– Hej Olka!
– Cześć Magda!
– Nie chciałabyś wpaść do mnie po lekcjach, obejrzymy jakiś film?
– Chętnie, ale niestety muszę zostać w domu z siostrą.
-Aha… no to, może wpadnijcie obie.
– Hmm, no ok.
Gdy wróciłam do domu przygotowałam coś do picia oraz kilka filmów. Po 14 przyszła Ola z siostrą.
– Cześć, poznaj moją siostrę Paulinę!
– Cześć dziewczyny, przygotowałam dla nas kilka filmów. Wchodźcie!

Ola też była blondynką jak ja, posiadała większy od mojego biust. Dziś ubrana była w jeansy, i koszulkę. Jej siostra Paulina, miała czternaście lat, ubrana była w krótkie spodenki, i koszulkę na ramiączka.
Po kilku minutach Paula zdecydowała się pograć na komputerze w moim pokoju, a ja z Olą poszłyśmy do pokoju obejrzeć jakiś film.
– Co będziemy oglądać – zapytała Ola.
– Nie wiem… może masz ochotę na… coś ciekawego? – odpowiedziałam jej niepewnie.
– Co masz na myśli? – powiedziała Ola, uśmiechając się z zaciekawieniem.
– Sama zobaczysz – odpowiedziałam, podchodząc do telewizora.
Włożyłam do odtwarzacza płytę z filmem erotycznym. Na ekranie ukazały się dwie młode brunetki, które odgrywały rolę opiekunek do dziecka. Dziewczyny zostały same w domu i rozglądały się po mieszkaniu. W pewnym momencie znalazły mały wibrator, należący do właścicielki domu, i po kilku chwilach jedna z dziewczyn zaczęła się masować tym wibratorem.
W tym momencie zauważyłam, że Ola spojrzała na mnie zdziwiona, ale nic nie powiedziała. Tymczasem na ekranie do domu wróciła właścicielka i w swoim pokoju zastała dwie opiekunki, w tym jedna zabawiająca się jej zabawką. Po kilku chwilach kobieta stwierdziła, że dziewczyny wymagają chwili relaksu i kazała im się rozebrać. Uczyniły to chętnie i na ekranie pojawiły się dwie pary kształtnych biustów i ogolone szparki. Następnie dziewczyny zaczęły się całować i pieścić.

Spojrzałam na Olę, a ona widać, że już bardzo podniecona, nerwowo kręciła się na łóżku przesuwając rękę w kierunku swoich ud.
– Też tak byś chciała? – zapytałam ją, uśmiechając się zalotnie.
– W sumie czemu nie – odpowiedziała.
Z radością przysunęłam się bliżej niej i zaczęłam ją powoli całować, kładąc ręka na jej udach. Ola odwzajemniała pocałunki i zaczęła mnie rozbierać. Nie przestając się całować zdjęłyśmy z siebie koszulki, zostając w stanikach. Z pocałunkami schodziłam coraz niżej, zaczynałam pieścić jej piersi, rozpięłam stanik, Ola uśmiechnęła się i przycisnęła moją głowę do swoich piersi. Zaczęłam je namiętnie lizać i ssać, Ola zaczęła cicho pojękiwać z rozkoszy. Po kilku chwilach Ola wstała i powiedziała:
– Pokaż mi swoją cipkę, Madziu!
Z ochotą wstałam zsunęłam spódniczkę, po chwili na ziemi wylądowały majteczki, usiadłam na brzegu łóżka rozkładając nogi.
– Ależ ona jest śliczna – powiedziała Ola, dotykając mojej szparki – I jaka mokra! – dodała.

Ola uklękła przede mną rozsunęła wargi i zaczęła lizać. Już w chwili dotyku jej języczka na mojej cipce, krzyknęłam z rozkoszy. Ola tym zmotywowana zaczęła intensywniej lizać. Do zwinnego języczka Oli, po chwili dołączył paluszek, który penetrował moje wnętrze. Podczas gdy ona lizała moją szparkę ja masowałam swoje piersi. Po kilku minutach pieszczot Ola nagle przerwała. Otworzyłam oczy i skierowałam wzrok w kierunku, w którym patrzyła Ola. A tam, w drzwiach stała, jej siostra Paulina. Nie wiem jak długo nas obserwowała, w każdym razie jak na nią spojrzałam wyjmowała rękę spod swojej koszulki. Po dłuższej chwili ciszy, Paulina powiedziała:
– Mogłabym też spróbować?
Widać było, że Ola intensywnie analizuje sytuację, ale widok mnie leżącej cały czas z rozłożonymi nogami, i Pauliny przypatrującej się mojej mokrej cipce zadziałał, i po zastanowieniu zgodziła się.
– Ale nie możesz nic powiedzieć rodzicom! – powiedziała Ola.
– OK. Nie ma sprawy – odpowiedziała Paulina, podchodząc do łóżka.
– To co chcesz najpierw? – zapytałam się Pauliny, nie mogąc się doczekać, aż zobaczę ją nago, Ola też z zaciekawieniem patrzyła na siostrę.
– Sama nie wiem. – odpowiedziała.
– Na początek się rozbierzcie – zachęciłam dziewczyny.
Obie nastolatki szybko zdjęły z siebie ubrania, Ola została w samych majteczkach, Paulina w staniku i majteczkach.
– No co jest, pokaż swoje cycuszki.
Ola podeszła do siostry i rozpięła jej biały staniczek, spod którego wyłoniły się malutkie piersi Pauliny.
– Mogę ich dotknąć? – zapytała się siostry Ola – ona skinęła tylko głową, a Ola chętnie zaczęła masować biust czternastolatki.
W czasie gdy Ola bawiła się cycuszkami Pauli, ta nie pozostawała jej dłużna i również masowała jej biust.
– Dobra, teraz czas na coś ciekawszego. Połóż się na łóżku – poleciłam Paulinie. Usiadłam obok niej i delikatnie paluszkiem przesunęłam po jej szparce przez majteczki. Poczułam, że jest wilgotna, złapałam za krawędź majteczek i zsunęłam je po zgrabnych nogach Paulinki. Po zdjęciu majteczek lekko rozsunęłam jej nogi i zobaczyłam różową, mokrą cipkę siostry mojej koleżanki. Ola też była pod wrażeniem tego widoku i też usiadła obok nas, kładąc rękę na podbrzuszu siostry.

Obie zabawiałyśmy się cipką Pauliny naszymi paluszkami, w pewnym momencie Ola pochyliła się nad mokrą szparką i zaczęła namiętnie ją lizać. Spodobało się to Paulinie, która przycisnęła głowę Oli do swoich ud. Widok zabawiających się sióstr był piękny, ale stwierdziłam, że mi też się coś należy.
– Dobrze, może teraz mała zamian ról – dziewczyny przestały się pieścić i spojrzały na mnie – Ty Olu, wypnij tyłeczek, a ty – zwróciłam się do Pauliny – zajmij się moją szparką.
Po tych słowach Ola wypięła tyłeczek, ja wsunęłam się pod nią, rozkładając szeroko swoje nogi. Gdy zaczęłam robić Oli minetkę, poczułam też język Pauliny na swojej cipce. W ten sposób pieściłyśmy się we trójkę przez kilkanaście minut. Naszym pieszczotom towarzyszyły głośne pojękiwania. Po kilku minutach pieszczenia cipki Oli jeżykiem i paluszkami, Ola doznała silnego orgazmu, następnie pomogła siostrze doprowadzić do finału także i mnie.
Po wszystkim położyłyśmy się na łóżku, po kilku minutach odpoczynku dziewczyny się ubrały i poszły do domu, zapewniając, że to nie było ostatnie takie nasze spotkanie.

Oceń opowiadanie:

4.5 / 5. Ocen: 48

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz