Pierwszy raz z Murzynem

qef

Chcę Wam opisać moją przygodę jaką miałem kilka dni temu. Jestem gejem i mam 25 lat. Od dwóch lat jestem w związku ze starszym od siebie mężczyzną. Mój partner ma 42 lata i jest biznesmenem prowadzącym własny interes. Wcześniej miałem przygodnych partnerów ale od czasu,kiedy poznałem Andrzeja ustabilizowałem się. W naszym związku to ja jestem pasywny i zajmuję miejsce „kobiety”.

Mój facet lubi gdy dbam o siebie w sposób raczej zarezerwowany dla pań. To dla niego poddałem się niemal całkowitej depilacji( pozostawiłem sobie tylko paseczek na podbrzuszu), ponieważ rajcują go tego typu intymne fryzury. Reguluję systematycznie brwi a na ostatnie urodziny mój partner kupił mi biżuterię intymną a dokładnie kolczyki na sutki i pępek. Poddałem się z dużym strachem zabiegowi piercingu ale było warto, gdyż efekt był i jest piorunujący.

Nasz sex zawsze jest udany a ja staram się zaspokajać go na różne sposoby. Podczas ostatniego stosunku zapytał mnie czy nie chciałbym spróbować czegoś innego. Byłem zaskoczony bo doprowadziłem go do wytrysku tej nocy aż trzy razy. Pomyślałem sobie ,że może czuje jakiś niedosyt ale On szybko rozwiał moje wątpliwości. Andrzej odpalił mi papierosa i wypalił czy myślałem kiedyś o seksie z Murzynem . Szczerze przyznając miałem takie fantazje ale raczej nie bylo perspektyw by kiedykolwiek wprowadzić je w życie. Ale Andrzej miał inne zdanie.

Oznajmił mi że chciałby patrzeć jak uprawiam sex z czarnoskórym. To była zawsze jego fantazja i nadarzała się ku temu niepowtarzalna okazja. Jego firma nawiązała jakieś kontakty z zagranicznym biznesem a kierowcą jednego z inwestorów jest Murzyn. Nie wiem jakich sztuczek użył Andrzej ale po kilku dniach wieczorem Stałem gościem był ów kierowca. Był z Sudanu. Miał na imię Patrick i od kilku lat pracował dla niemieckiej firmy,która teraz miała działać na polskim rynku. Trochę znam niemiecki ale to Andrzej prowadził dialog. Wyznał Patrickowi,że jesteśmy gejowską parą ale to go nie szokowało. Jak przyznał domyślał się.

Muszę przyznać, ze był całkiem przystojny i wzbudzał moje zainteresowanie. Andrzej co jakiś czas wychodził na papierosa i celowo zostawiał nas samych. Prowokował mnie i w końcu wyznałem Patrickowi przyczynę jego obecności u nas. Myślałem,że się oburzy i wyjdzie. Ale to co nastąpiło całkowicie mnie zaskoczyło. Patrick rozpiął moją koszulę. Jego oczom ukazały się moje sterczące z podniecenia sutki i dyndające kolczyki. Stwierdził ,że taki widok go bardzo podnieca. Nie mogłem się już powstrzymać i sam pośpiesznie zdjąłem resztę swoich ubrań. Stałem całkowicie nagi przed Patrickiem a mój penis był już w pełnej gotowości.

On wstał i posadził mnie z powrotem na kanapie. Sam zrzucił ciuchy i ze swoim pokaźnych rozmiarów kutasem stanął na wysokości moich ust. Wiedziałem,że Andrzej nas obserwuje. I to jeszcze bardziej mnie podniecało. Pragnąłem jego kutasa więc zabrałem się do sprawnego obciągania. Jego sprzęt ledwo mieścił mi się w buzi. Miał z 20 cm.Był gruby i żylasty. Patrick głaskał mnie po głowie a ja mu obciągałem po same jaja,które co jakiś czas lizałem i brałem w całości do buzi. Jeździłem po jego maczudze coraz szybciej na co i głębokim stękaniem.

Robiąc mu loda sam się onanizowałem. Taki zestaw wrażeń napędzał mojego gościa. Czułem jak w jego kutasie gromadzi się sperma, która lada chwila wyląduje w moich ustach. Po kilku ruchach ustami oderwałem sie od jego penisa i szybkim ruchem ręki doprowadziłem Go do pierwszego strzału. Ciepła sperma wylądowała na moich ustach. Nadal waliłem go ręką i pozostałą porcję spermy,która sączyła się z jego czarnej pały skierowałem na język i połknąłem. Na koniec jeszcze raz wziąłem mu do buzi by wypolerować jego armatę do końca.

Bylem cały spocony ale Patrick chciał jeszcze. Podniósł mnie i oparł o siebie. Bylem tyłem do niego. Odchyliłem głowę i położyłem ją mu na ramieniu. On zaczął całować mnie w usta a jego dłonie zajęły się moimi sutkami. Szczypał je i drażnił. Pociągał za kolczyki ale tak by nie sprawić mi bólu. Stękałem z rozkoszy i wypinałem piersi. Mój penis stał już na baczność a Patrick widząc to wziął go do ręki i zaczął walić mi konia. Ta pozycja była nieprzypadkowa bo Andrzej oglądał mnie w całej okazałości.

Patrick masował mojego penisa raz szybciej raz wolniej. Ja pocierałem swoimi pośladkami jego armatę i dawałem wyraźne sygnały by mnie w końcu zerżnął na oczach mojego faceta. Patrick przyspieszył na maksa i coraz mocniej drażnił moje sutki. Długo to nie trwało. Mój penis wystrzelił jak z katapulty. Patrick nie przestawał mnie walić ręką ,byla cała umazana moim nasieniem. Z lekkimi oporami, bo nigdy wcześniej tak nie robiłem, zlizałem swoją spermę z dłoni Patricka. Kątem oka widziałem Andrzeja ,który masował swojego kutasa obserwując nas. Tymczasem Patrick oparł mnie o kanapę. Wypiąłem mu dupę i zaprosiłem do środka.

Zwieracz był rozluźniony z podniecenia ale mój czarny gość nasmarował go lubrykantem potem swojego kutasa i wjechał we mnie bez najmniejszego oporu. To było cudowne uczucie. Patrick ruchał mnie wkładając całą swoją pałę do mojego odbytu. Dociskał i wyciągał drażniąc przy tym moja dziurkę. W pewnej chwili włożył go ponownie i zerżnął do finałowego końca. Leżąc i dysząc z wypiętą dupa,poczułem jak sperma Patricka wycieka z mojego odbytu. Bylem obolały ale to nie był jeszcze koniec bo Andrzej właśnie dochodził. Idąc w moim kierunku i waląc sobie konia zbliżył się do mnie i kazał otworzyć usta.

Wpakował kutasa i skończył mnie w środku. Musiałem cześć spermy wypluć gdyż było jej tyle ,że mógłbym się udławić. Bylem wykończony. Patrick okazał się wytrwałym zawodnikiem. Andrzej spełnił swoją fantazję i obiecał mi za to fajne wczasy gdzieś gdzie będzie można robić podobne szalone rzeczy. To był mój pierwszy raz z Murzynem i mam nadzieję,że nie ostatni gdyż mój facet też jest za.

Oceń opowiadanie:

4.2 / 5. Ocen: 28

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz