Niania

nia

Miałem 15 lat kiedy przeżyłem jedną z największych seksualnych przygód w moim życiu. Mimo, że początkowo wydawało mi się, że będzie to jeden z najgorszych tygodni jakie przyjdzie mi przeżyć. Latem moi rodzice wygrali dwuosobową wycieczkę na Karaiby i oczywiście ja miałem zostać sam w domu.

Przynajmniej taką miałem nadzieję, ale moi rodzice wymyślili to nieco inaczej. Dzień przed ich wyjazdem dowiedziałem się, że na czas ich nieobecności zamieszka ze mną ciotka Oliwi. Byłam strasznie wkurzony! Co prawda nie miałem nic do ciotki, była jedną z najlepszych przyjaciółek mojej mamy i była w miarę spoko, ale nie tak zaplanowałem sobie czas bez rodziców.

Następnego dnia Oliwia przyjechała ze swoimi walizkami, a rodzice wyruszyli w podróż ich życia. Byłem strasznie naburmuszony, ale starałem się być miły więc kiedy Oliwia zaproponowała wspólny wieczór filmowy grzecznie się zgodziłem. Humor zdecydowanie mi się poprawił, gdy zobaczyłem, że Oliwia przygotowała dla nas piwa, zamówiła pizzę i włączyła mój ulubiony film akcji. Oczywiście kazała mi przysiąc, że nie opowiem rodzicom, że pozwoliła mi pić alkohol. Wieczór przebiegał zaskakująco miło, a kiedy film się skończył zaczęliśmy gadać o różnych rzeczach, popijając kolejne piwo. Oliwia wypytywała mnie o dziewczyny i czy już się z nimi całowałem. Odpowiedziałem, że coś tam było, ale nigdy nie całowałem się z języczkiem.

Oliwia zaśmiała się, spojrzała mi w oczy i zapytała czy chciałbym spróbować teraz. Byłem w szoku, ale spojrzałem w jej niebieskie oczy, a potem na jej czerwone usta i pokiwałem głową. Oliwia odłożyła butelkę z piwem, chwyciła dłońmi moją głowę i zaczęła mnie całować. Jej język wyprawiał takie rzeczy, że natychmiast się podnieciłem, a mój penis podniósł się na baczność. Oliwia to zauważyła i zachichotała. „Pewnie żadna nie całowała jeszcze twojego kutasa?” – zapytała, ale zanim zdążyłem odpowiedzieć zaczęła ściągać moje spodnie i rozkazała bym się położył.

W głowie miałem totalny mętlik, ale kiedy poczułem jej cudownie ciepłe usta na moim kutasie niemal zawyłem z podniecenia. Na początku przesuwała się po nim powoli, a potem coraz szybciej i szybciej aż nie wytrzymałem! Eksplodowałem prosto do jej ust. Spojrzałem na nią z przerażeniem, a ona się tylko uśmiechnęła i oblizała. „Teraz moja kolej” – powiedziała. Ściągnęła majtki, podciągnęła spódnice, położyła się na sofie i kazała mi aby ją lizał. Doskonale wiedziała w jaki sposób mną pokierować abym sprawił jej przyjemność.

Jej smak był na początku dziwny, ale zaraz go pokochałem i namiętnie ssałem jej łechtaczkę. Jęczała i wciąż kierowała moim językiem prosząc o więcej, a ja znów przepełniony podnieceniem czułem jak mój kutas się podnosi. Nagle Oliwia kazała mi przestać, poprosiła żebym się całkiem rozebrał i położył się na podłodze. Kiedy to zrobiłem ona też rozebrała się do naga. Miała cudowne małe piersi i pięknie wyrzeźbione ciało. Oliwia usiadła na mnie okrakiem i nadziała się na mojego sterczącego kutasa. Nigdy nie zapomnę tego uczucia! Poruszała się bardzo subtelnie, ale stanowczo. Każdy jej ruch sprawiał, że podniecenie we mnie po prostu kipiało. Wiedziała, że nie wytrzymam długo, ale wcale jej to nie przeszkadzało. Znów wystrzeliłem niespodziewanie, a ona nie schodziła ze mnie. Z uśmiechem poczekała aż całkiem opadnę, pocałowała mnie w policzek i poszła do łazienki. Mogę tylko powiedzieć, że przez kolejne dni jej pobytu, bardzo wiele się nauczyłem.

Oceń opowiadanie:

4.2 / 5. Ocen: 27

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz