Głupia małolatka

malo

Jestem właścicielem niewielkiej knajpki w jednej z miejscowości nadmorskiej. W okresie wakacji, kiedy ruch jest naprawdę duży zwykle zatrudniam młode dziewczyny tuż po maturze albo studentki, które chcą sobie dorobić. Tak też zrobiłem w tym roku, dzięki czemu pomagały mi cztery dziewczyny z Warszawy i Wrocławia. Kiedy przyjechały na kilka dni przed otwarciem sezonu letniego, moją uwagę od razu zwróciła jedna z nich – Marzena.

Była wysoką blondynką o fajnym biuście i choć sprawiała wrażenie nieśmiałej, w jej oczach było widać szaleństwo. Muszę się jednak trzymać pewnych zasad, dlatego staram się nigdy nie podrywać lasek, które zatrudniam na całe wakacje.

Marzena radziła sobie doskonale jako kelnerka, klienci ją uwielbiali i zostawiali dość duże napiwki. Często dawałem jej nocne dyżury, bo wtedy zostawaliśmy w restauracji sami i mogłem bezkarnie przyglądać się jej boskiemu ciału. W tamtym okresie często odwiedzałem stronę http://snapczat.pl, ale żadna ze znajdujących się tam kobiet nie była nawet w połowie tak seksowna jak Marzena. Jej piersi prezentowały się po prostu pięknie, a mój kutas zawsze stawał na baczność, gdy schylając się wypinała swoją pupę w moją stronę. W końcu nadszedł ostatni tydzień pracy dziewczyn, a Marzena oczywiście dostała nocną zmianę. Wiedziałem, że to ostatnie chwile kiedy mogę ją sobie pooglądać. Pewnego wieczoru już zamknęliśmy i podliczaliśmy kasę, Marzena wyszła na zaplecze się przebrać. Po chwili wróciła zupełnie naga, a ja oniemiałem.

Nie miałem zielonego pojęcia jak zareagować, a on usiadła na jednym ze stolików i zapytała „Zerżniesz mnie w końcu szefie? Czekam na to od pierwszego dnia pracy tutaj… Mógłbyś zanurzyć swojego kutasa w mojej cipce?”. Choć w głowie miałem pustkę to mój penis doskonale wiedział co się dzieje i już stał gotowy do spełnienia jej życzenia. Cóż tu dużo pisać…kutas zdecydował za mnie. Zacząłem podchodzić do Marzeny powoli rozpinając spodnie, a ona położyła się na stole, rozłożyła swoje długie nogi i zaczęła pieścić się dłonią. Pojękiwała przy tym tak cudnie, że doprowadzała mnie do szaleństwa.

W końcu uwolniłem mojego penisa i nie mogąc już wytrzymać wbiłem go w jej mokrą cipę! Krzyknęła, a ja patrzyłem jak jej cycki falują w górę i dół wraz z każdym moim pchnięciem. Zacząłem je macać bez opamiętania, a ona wyła jeszcze głośniej i wciąż robiła sobie dobrze dłonią. Kiedy ją czułem tuż przy wejściu do jej szparki moje podniecenie jeszcze bardziej rosło. Rżnąłem jej z całych sił i wiedziałem, że zaraz skończę, a moja sperma całą ją wypełni. Zatrzymała mnie jednak… Zsunęła się ze stołu, odwróciła się do mnie plecami, pochyliła się i poprosiła żebym skończył w tej drugiej szparce. Czy można marzyć o czymś więcej?

Anal na zakończenie tego cudownego wieczoru, kiedy w końcu pieprzyłem tą seksowną laskę! Podobało jej się i zachęcała, żeby wchodził coraz głębiej. Czułem jak całe jej ciało drży, a ja już ledwo wytrzymywałem. Po kolejnym mocnym pchnięciu wybuchłem i spuściłem się na tą piękną, młodą dziewczynę. Może miała niewiele lat, ale zdecydowanie wiedziała czego chce i miała już dużo doświadczenia z facetami. Przez ostatnie pięć dni jej pracy podobnie kończył się każdy następny wieczór na nocnej zmianie, a ja nie miałem zamiaru protestować.

Oceń opowiadanie:

3.1 / 5. Ocen: 51

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz