Napalona autostopowiczka

3676143875_e14ce3923a

Jechałem właśnie do Polski. Ola i Majka pojechały wcześniej (Ja zostałem bo musiałem pracować) więc jechałem sam w samochodzie . Była burzliwa noc, lało strasznie więc jechałem ostrożnie. Po jakimś czasie musiałem się gdzieś zatrzymać . Postanowiłem się zatrzymać w małym miasteczku niedaleko granicy . Na zjeździe z autostrady zobaczyłem dziewczynę . Wysoka, ciemny blond i długie nogi . Machała ręką na stopa, zatrzymałem się obok niej . Była cała przemoczona, otworzyłem drzwi i powiedziałem…


– Wskakuj podwiozę cię.
Weszła do samochodu .
– Dzięki . / Odpowiedziała i próbowała się uśmiechnąć ale cała drżała z zimna . W tedy zobaczyłem że jest piękną dziewczyn ą .
Zaczęliśmy jechać w kierunku miasteczka .
– Chcesz dam ci jakieś moje suche ubrania . Może będą za duże ale przynajmniej suche .
– No dobrze ale gdzie mam się przebrać ?
– Nawet na tylnej kanapie . Mi to nie przeszkadza .
– No nie wiem .
Zastanawiała się chwilę i powiedziała że ok . Zatrzymałem się na jakimś postoju i przegramoliłem się na tylnie siedzenie z którego miałem dostęp do bagażnika bez wychodzenia z auta .Wyciągnąłem jakieś spodnie dresowe i biały t-shirt . Przeszedłem do przodu.
– Dobra masz tam już ciuchy .
– Ok a bielizna ? Cała jestem mokra .
– Możesz ściągnąć i jechać w ubraniach bez . / Powiedziałem uśmiechając się .
– Ale zawiąże ci oczy abyś nic nie widział .
– Dobra .
Przebrała się i usiadła koło mnie .
– Co ty właściwie robiłaś na tym zjeździe ?
– No wiesz. Jechałam busem do Polski na wakacje . Był przystanek na stacji i ja się spóźniłam i zaczęli odjeżdżać . Biegłam za nimi aż do zjazdu ale już ich nie dogoniłam więc postanowiłam złapać jakiegoś stopa który by mnie chociaż kawałek podwiózł .
– Acha . A tak właściwie jak masz na imię?
– Natalia .
– A ja Achim miło poznać .
– Mi również .
Odpaliłem ślinik i ruszyłem w stronę miasteczka . Odpaliłem ciepłe fotele aby Natalia się ogrzała i włączyłem ciepły nawiew . Postanowiłem że kupie na stacji jakąś gorącą czekoladę i coś do jedzenia . Dojechaliśmy na cała dobową stację, wciąż lało więc sam pobiegałem aby kupić coś do jedzenia i picia. Kupiłem czekoladę dla Natalii kilka paczek słodyczy i jakieś inne duperele . Poszedłem z powrotem d o samochodu i usiadłem cały mokry na fotelu .
– Proszę ./ Podałem Natalii czekoladę .
– Nie trzeba było . / Powiedziała rumieniąc się .
– Zmarzłaś porządnie więc to nie problem .
Zaczęła pić a ja pojechałem dalej w trasę . Miałem zamiar zajechać jeszcze do starej znajomej w Niemczech która mieszka jakieś 8 godzin od granicy . Pogadałem o tym z Natalią i powiedziała że jej to nie przeszkadza bo i tak to ja pomagam jej . Jechaliśmy tak już z 2 godziny a Natalia usnęła, mogłem się w tedy napatrzeć na jej ciałko . Piersi miała większe C, jak już mówiłem długie nogi, delikatną twarz . Miała figurę modelki widać było ze trenowała . Złapałem ją za udo, w tedy się obudziła ale leżała nie ruchomo więc tego nie wiedziałem . Masowałem jedną ręką jej udo a drugą kierowałem . Wiedziałem że tan nie można ale kusiły mnie jej długie nogi, masowałem tak z kilka minut gdy Natalia kichnęła . Zabrałem szybko rękę . Przestraszyłem się i skupiłem się na drodze.
– Podobają ci się moje nogi ? / Spytała Natalia złym tonem .
Nic nie odpowiedziałem . Złapała mnie za penisa i ścisnęła .
– Pytałam czy ci się podobają . / Powiedziała tym razem wściekłym.
– yhym . Mruknąłem .
– Zatrzymaj się . Już .
Zjechałem na pobocze . Myślałem że zaraz wyjdzie i znajdzie innego stopa ale ona zaczęła ściągać spodnie .
– Masz możesz podtykać sobie .
Nie zrobiłem ruchu tylko patrzyłem się lekko zażenowany .
– Śmiało wcześniej ci to nie przeszkadzało . / Złapała moją rękę i położyła na swoim udzie .
Było gorące widać że już się ogrzała .
– No dobra możesz macać ale zacznij jechać tylko zatrzymajmy się na jakimś parkingu bo widać że musisz się przespać .
Odpaliłem ślinik i nie zabierając ręki z uda Natalii jechałem dalej . Zobaczyłem pierwszy lepszy zjazd na parking i zjechałem . Zaparkowałem samochód i zgasiłem silnik . Mój samochód jest w pełni zelektryzowany więc do póki kluczyk jest w pobliżu mogę używać komputera i np włączyć ogrzewanie aby działało przy włączonym silniku.
– Chodź na tył, położymy się razem będzie cieplej . / Powiedziała Natalia .
Przeszliśmy na tył . Mój samochód to taki bardziej karawan (Nie będę chwalił się marką bo wyjdzie że bogaty itp. a samochód na kredyt :D . ) więc można by było z tyłu rozłożyć nawet zwykły materac dwu osobowy gdy się posunie przednie fotele do przodu . Ale na tylnej kanapie na spokojnie się zmieściliśmy z Natalią . Leżała twarzą do mnie, patrzeliśmy sobie w oczy .
– Podobam ci się ? / Spytała .
– yyyym … Tak / Jęknąłem .
– Trochę zimno . / Powiedziała zmieniając temat co zbiło mnie z tropu .
– Nom racja.
– Mam dobry sposób na rozgrzanie . / Powiedziała po czym zaczęła mnie całować i przytulać .
Przez pierwszy moment leżałem jak wryty a po chwili odwzajemniłem pocałunek . Szybko doszły do tego macanki po jej pośladkach . Przewróciłem się na plecy a ona leżała na mnie . Zaczęła poruszać dupką i drażniła tym mojego „przyjaciela” tak że po chwili stał już . Wyczuła to bo po chwili ściągnęła z siebie spodnie i była kompletnie naga od pasa w dół . Ściągnęła mi spodnie co było łatwe bo miałem na sobie dres bo wygodniej w podróży w czymś takim jechać . Ściągnęła mi też bokserki i po chwili złapała mnie już za sterczącego chuja . Zaczęła nim agresywnie ruszać w dół i górę . Co sprawiło że stał już w pełnym wzwodzie . Po chwili dołączyła do tego języczek a kilka sekund później zaczęła go łykać w całości . Odwróciłem ją tak że byliśmy w pozycji 69 . W tedy ujrzałem jej śliczną brzoskwinkę . Zacząłem jej robić mocną mięte a po chwili dołączyłem do tego palca . Przestała po chwili mi obciągać i położyła się koło mnie .
– Przeleć mnie ./ Szepnęła .
– No to dawaj . / Odpowiedziałem .
– Masz gumki?
– Sprawdź w schowku .
Nachyliła się na przednie siedzenia także jej tyłek był wypięty w moją stronę . Szybko nachyliłem się i zacząłem lizać jej cipeczkę od tyłu .
– Spokojnie zaraz we mnie wejdziesz . / Powiedziała śmiejąc się.
Znalazła w schowku gumki i nałożyła mi ją na penisa . Po chwili była już na nim i skakała tak aby sprawić sobie przyjemność i nie uderzyć głową w sufit samochodu . Złapałem ją za piersi i przewróciłem tak że leżała na plecach a ja na niej .
– Teraz nie walniesz głową w sufit .
Mówiąc to szybko zacząłem ją rznąć jak najmocniej . Jęczała głośno, a po chwili zobaczyliśmy światła innego samochodu więc na chwile przestaliśmy bo nasz samochód się cały trząsł . Wyjrzeliśmy przez okno , przestało już padać a z samochodu wyszedł facet z dziewczyną a po chwili odwrócił ją i zaczął się bawić tak jak my w środku . Jego penis z tego co zauważyłem miał z 13 cm co widać jego dziewczynie nie bardzo odpowiadało bo on się spuścił a ona zaczęła robić mu aferę. Wsiedli w samochód i odjechali . A ja wróciłem do szybkiego sexu z Natalią . Zacząłem od nowa z całej siły w nią wchodzić . Złapałem ją za piersi i uganiałem oraz zacząłem lizać sutki . Długo nie czekałem na efekt bo jej twarz wykrzywił grymas i wygięła się w łuk . Dostała mocnego orgazmu ale mimo to nadal ją rznąłem ile sił . W końcu upadła i powiedziała abym wyszedł . Złapała mnie za penisa i zaczęła robić mi loda aż się nie spuściłem po czym wszystko grzecznie połknęła . Położyliśmy się razem już ubrani aby było cieplej i zasnęliśmy . Z samego rana ruszyliśmy aby dojechać do mojej dawnej przyjaciółki Karoliny . A co było dalej dowiecie się w dalszych częściach ;) Dziękuje i do widzenia .

Oceń opowiadanie:

3.7 / 5. Ocen: 14

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz