Moje nowe odkrycie

Jestem zwykłym facetem, bardzo podnieca mnie widok odkrytych nóg u kobiet. Gdy widzę taką kobietę to patrząc na jej nogi próbuje wyobrazić sobie co może się ukrywać wyżej.

W swoim życiu miałem już kilka partnerek łóżkowych stałych i przelotnych w różnym wieku. Byłem w kilku związkach i w różnych dziwnych układach. Bywały czasy że seks uprawiałem nawet kilka razy dziennie , bywały czasy że co 2 lub 3 tygodnie. W dni bez stosunku, uciekałem do pomocnej tak zwanej Reni. Z początku na tak zwana Pamięciówke, czyli przypomniałem sobie którąś ze spotkanych kobiet i wyobrażałem sobie co by się między nami działo. Taka przyjemność szybko mi się znudziła i zacząłem szukać pomocy w filmikach. Kategorii było wiele od samotnych masturbacji pięknych młodych kobiet, lesbijskie zabawy, seks klasyczny, różne układy grupowe. Z czasem zacząłem oglądać od nowa kategorie lecz z kobietami starszymi. Poźniej szukalem pomocy w sex kamerkach. Przez chwilę, między spotkaniami realnymi, zaspokojenie własnych potrzeb wydawało się być proste i przyjemne, ale do czasu.

Pewnej niedzieli zjechała się rodzina na urodziny mamy. Przyjechali siostra z mężem i dziećmi, brat z żoną i ciocia z kuzynką. Paulina, kuzynka, starsza odemnie o jakieś 4 lata, wysoka ok 175 cm szczupła. Była ubrana w obcisłą czerwoną sukienkę która podkreślała i pokazywała jej piękne duże piersi które z pewnością nie zmieściły by się w dłoni, wcięcie w talii piękny okrągły tyłeczek i długie proste szczupłe nogi, a na tych nogach to co uwielbiam czyli rajstopy, szpileczki. Sukienka była tak krótka że gdy zapominała założyć nogę na nogę było widać jej czerwone majteczki. Czasem zakładała nogi za mocno i wtedy od spodu było widać kawałek jej tyłeczka. Z Pauliną nie widywalismy się za często raczej od święta lub przypadkiem na mieście ale relacje raczej zawsze mieliśmy dobre.

Kilka dni po urodzinach przechodziłem niedaleko jej domu i spotkałem ją wracającą z zakupów. Wyglądała równie dobrze jak na urodzinach z tym że zmieniły się jej buty i sukienka. Po wymianie paru zdań, zaprosiła mnie na herbatę, zgodziłem się wejść na chwilę, bo w głowie miałem już pomysł na spędzenie miłej chwili w samotności. Usiedliśmy w jej pokoju, Paulina zrobiła herbatę i rozmawialiśmy. W jej pokoju raczej porządek nie panował, było widać wszędzie buty, koszulki, spodnie, sukienki, majtki, staniki, rajstopy, skarpety i torebki. Ciężko mi było się skupić na rozmowie z nią ponieważ siedziała na wprost mnie nieco niżej niż ja i było widać jej bardzo dokładnie dekolt, poza tym widok tych wszystkich ubrań też w tym nie pomagał. Po wypiciu herbaty zbieralem się do wyjścia lecz udałem się najpierw to toalety. Obok zlewu stał kosz na pranie z którego wystawały rajstopy, te same które miała na urodzinach. Odrazu zamknąłem oczy i przypomniałem sobie jak wyglądała tamtego dnia. Czułem że mój penis pobudzał się na samo wspomnienie z wyglądu. Zamknąłem oczy jeszcze raz i starałem wyobrazić sobie jak paulina masuję mnie stopami po majtkach w tych rajstopach. Penis sztywniał coraz bardziej. Wziąłem rajstopy do ręki i zacząłem wąchć, i wyobrażać sobie dalej co by się mogło wydarzyć. Penis stał sztywny i gotowy do działań. Wtedy pomyślałem że zabiorę ze sobą te rajstopy A wieczorem będzie przyjemnie. Tak też zrobiłem, złożyłem rajstopy ładnie w kostkę i zapakowałem do majtek.

Gdy szedłem do domu ciągle czułem jak ocierają się o mojego pół sztywnego penisa któremu podobała się ta sytuacja. Pod wieczór usiadłem wygodnie w fotelu przed komputerem. Włączyłem kolejny film porno, wyciągnąłem penisa z majtek i zacząłem go masować. Wziąłem rajstopy kuzynki i wąchałem je. Penis był coraz twardszy. Przyłożyłem rajstopy do penisa i zacząłem pocierać nimi o niego. Czułem coraz większą przyjemność. Jeszcze tylko parę ruchów i finał. Część poleciała na podłogę A część na rajstopy. Kolejne dni wygladały podobnie. Któregoś razu założyłem rajstopy na ręce, trochę dziwnie się poczułem, i zacząłem poruszać tak jakby to jakaś piękna kobieta zadowalała mnie stopami. Kolejne tygodnie mijały podobnie, trochę seksu trochę zabaw. Po pewnym czasie znów odwiedziłem kuzynke Pauline. Sytuacja podobna, herbata w jej pokoju pełnym jej ciuchów, ale zauważyłem że z pod poduszki coś wystawało. Zaciekawiony byłem tym czymś. Gdy ona poszła do kuchni odsłoniłem poduszkę i zobaczyłem jej zabawki. Wibrator duży gruby, mniejszy, korek analny i wibrujace jajeczko. Byłem w lekkim szoku. Słysząc że nadchodzi szybko zakryłem jej akcesoria i usiadłem. Paulina przyniosła herbatę i rozmawialiśmy. Na koniec znów poszedłem do toalety. Wchodząc odrazu spojrzałem na kosz z ubraniami Ale był zamknięty i nic z niego nie wystawało. Stanąłem za potrzebą Ale cały czas patrzyłem się na kosz. Skończyłem, umyłem ręce i wychodziłem. Zanim złapałem za klamkę coś mnie tkneło i otworzyłem kosz. Odrazu zauważyłem majteczki, stringi, z tyłu był cieniutki paseczek z przodu delikatnie szerszy. Powąchałem ale ze względu na dość małą ilość materiału zapach nie był intensywny. Zacząłem szperacz głębiej, znalazłem majtki ciotki, odrazu poznałem że to jej bo były szersze niż te które mogła by nosić Paulina. Pod nimi były kolejne, tym razem na pewno Pauliny, były z koronki, z tylu pasek miał szerokość dwóch palców z przodu były szersze, mocny czerwony kolor. Przełożyłem do nosa i poczułem perfumy które używa Paulina, a także zapach jej krocza. Schowałem je i udałem się do domu.

Wieczorem znów włączyłem film wyciągnąłem majtki i rajstopy i tak bawiłem się do końca. I tak mijały kolejne dni, w końcu przypomniałem sobie co widziałem pod poduszką u kuzynki. Duży wibrator, gruby, który kształtem i wyglądem przypominał prawdziwego penisa, mniejszy i cieńszy który tylko był podłużny, i korek analny z brylantem, nie był w sumie taki duży. Zastanawiałem się jak ona się zabawia. W sumie każda z moich partnerek nie lubiła analu. A jeśli już coś miało być to długo nie trwało bo zawsze twierdziły że strasznie boli. Kolejne dni mijały, trochę z kobietami trochę samemu. Pewnego wieczoru usiadłem przed filmem, wsadzilem sobie do ust majtki kuzynki A na ręce założyłem jej rajstopy. Podczas zabawy przeszła mnie myśl o analu. Zastanawiałem się jakie to uczucie. Część dziewczyn lubi A część nie ze względu na ból. Nawilżyłem sobie dziurkę i masowalem ją paluszkiem. Miałem obawy Ale spróbowałam się rozluźnić i delikatnie wsadzilem palca do środka. Odziwo okazało się że to nie jest wcale takie bolesne jak skarżyły się moje partnerki. Zacząłem nim poruszać w środku i jednocześnie ruszać penisem. Było przyjemnie. Dołożyłem drugiego paluszka i bawiłem się dalej. Bólu nie czułem, ale za to czułem że mój orgazm tego dnia będzie o wiele większy i tak też było. Sperma strzelała w każdą stronę A ja dalej ruszałem palcami w mojej dupie. Było mega przyjemnie. Przez kilka kolejnych dni kontynułowałem taką zabawę.

Po kilku dniach usiadłem na kanapie i pomyślałem że skoro już tak daleko zaszedłem, czas zaszaleć. Ubrałem na siebie majtki kuzynki A na nogi rajstopy, w tym czasie czułem jak mój penis twardnieje. Uczucie było mieszane. Majtki trochę wbijały się w rowek A rajstopy były już kilkukrotnie zalane moim nasieniem. Nie rezygnując z przyjemności jaką miałem ochotę sobie zapewnić zrobiłem małą dziurkę w rajstopach na wysokoci mojej dziurki. Odchylilem majteczki nawilżyłem i wsadziłem jednego paluszka. Staralem sie wkladac go jak najgłębiej kierując czubek palca w stronę bliżej penisa. Czułem przyjemność. Wsadziłem drugiego palca i ruszalem szybko i głęboko starając się skierować je do penisa. Nagle poczułem jak dreszcze przeszły po moim ciele. Penis był blisko orgazmu A ja nawet nie zdążyłem wyciągnąć go z pod majtek kuzynki. Ruszałem jeszcze szybciej czułem jak mojej jądra robią Cię gorące A ciepło przechodziło na penisa który zaczynał pulsować. Wyciągałem palce i wsadzałem z powrotem do srodka, robiłem to szybko i głęboko, i poczułem jak mój penis strzela. Sperma strzelała mocno jednak ze względu że cały czas penis był schowany pod majtkami i rajstopami, sperma rozpływała się wszędzie. Zrobiłem jeszcze kilka ruchów dla pewności że wszystko wypłyneło z mojego penisa i poszedłem ogarnąć się.

Oceń opowiadanie:

4.1 / 5. Ocen: 15

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz