Grupowy seks przy grillu

Po zabawie w sypialni z dużą ekscytacją czekałem co jeszcze przyniesie wieczór. Alkohol coraz bardziej szumiał w głowach, szczególnie panią, rozmowy zeszły na tematy erotyczne i tym podobne. Moja żona stwierdziła ze skoro jest tak ciepły wieczór i mamy rozstawione w ogrodzie jakuzzi powinniśmy tam przenieść imprezę a przede wszystkim powinny się tam przenieść dziewczyny z drinkami.

Grupowy seks przy grillu

Propozycja Ani spotkała się z aprobatą lecz napotkała problem w postaci braku strojów kąpielowych, Ania stwierdziła że to żaden problem mogą się kąpać nago, niech faceci tez coś mają i się napatrzą, a że sąsiadów mamy mocno oddalonych i działka jest obsadzona roślinnością w taki sposób, że z zewnątrz nic widać. Dziewczyny przez chwile się wahały, ale atmosfera przez rozmowy była tak nasączona erotyzmem, że się zgodziły szczególnie że Ania jako pierwsza już zrzuciła z siebie sukienkę, pozostałe panie zrobiły to samo, nie umknęło im że ma zlepione majteczki i to ewidentnie spermą, co skomentowały a Ania potwierdziła, że faktycznie zalaną tego wieczoru, miała nie tylko sukienkę drinkiem.

Dziewczyny po sukienkach zdjęły ku naszej radości biustonosze, a następnie majteczki, jak Ania sie lekko schyliła nie umknęło również dziewczyną to, że pomiędzy pośladkami coś ma i jest to korek, który jest wetknięty w jej tyłek. Ania stwierdziła, że dziś dzień zabaw i jak będą chciały to również mogą takie mieć, co wzbudziło maksymalne podniecenie u wszystkich. Dziewczyny weszły do jakuzzi, a Ania kazała mi przynieść nasze pudełko z sypiali bo może być przydatne. Jak wróciłem nasze panie pluskały się radośnie a panowie siedzieli i je obserwowali, ewidentnie było widać jak wszystkim stoją pałki co dziewczyny obserwowały z zaciekawieniem.

Ania jak zobaczyła mnie z naszymi gadżetami natychmiast zaproponowała koleżankom równie rozkoszną zabawkę jak sama ona ma. Lekki brak zdecydowania, pierwsza przełamała Martyna, blondynka z piersiami w rozmiarze 75 C zgrabnym tyłku i wygoloną cipką do zera. Ania kazała jej wypiąć tyłeczek, Martyna oparła się o brzeg jakuzzi wypinając tyłek idealnie w naszą stronę a Ania najpierw lekko jej paluszkiem masowała dziurkę a później przy pomocy żelu wsadziła korek, Martyna delikatnie jęczała z podniecenia. Kolejna była Gosia brunetka jakieś 162 cm wzrostu z krągłym podobnie jak Ania tyłkiem i piersiami w rozmiarze B, z fajnie pozostawionym nie wygolonym paskiem.

Gdy Gosia wypięła tyłeczek ja nie wytrzymałem i rozpiąłem spodenki zsuwając bokserki wyjąłem kutasa na wierzch masując go sobie, mąż Gosi Kuba i Artur mąż Martyny zrobili dokładnie to samo Marek również błyskawicznie siedział ze sterczącym kutasem. Ania wkładając Gosi korek najpierw widząc że ta jest już podniecona najpierw zaczęła masować jej cipkę, a następnie używając żelu umieściła zabawkę w jej tyłku, co wywołały u niej głośny krzyk podniecenia. Dziewczyny zaczęły w jakuzzi się pieścić najpierw każda siebie, później siebie na wzajem, na co my patrzyliśmy z zachwytem. Następnie wszystkie się odwróciły do nas i wyraźnie to był znak żeby dać im kutasy do ssania, każda wzięła do buzi kutasy mężów a moja Ania zaczęła ssać Markowi.

Ja patrzyłem i sobie waliłem, później dołączyłem do Marka i Ania obciągała nam na zmianę. Po tej zabawie dziewczyny wyszły z jakuzzi, usiadły na krzesełkach i stwierdziły, że teraz one chcą być lizane. Oczywiście moja Ania zaprosiła Marka do degustacji jej cipy, ja obserwowałem widok, który był cudowny trzy kobiety z rozłożonymi nogami lizane przez facetów. Po chwili Kuba zapytał czy może tez wylizać Anie, która się oczywiście zgodziła, ja lizałem Gośkę, a Marek Martynę, Artur w tym czasie dał swojego kutasa do ssania Ani, zmienialiśmy się kilka razy. Później Ania wypięła tyłek opierając się o krzesło i powiedziała że mają ją ruchać wszyscy na zmianę, żeby poznali jej gościnność.

Pozostałe dziewczyny stwierdziły że należy się nagroda dla gospodarza i postawiły tak krzesła wypinając na nich tyłki żebym je pieprzył na zmianę patrząc jak panowie zabawiają się z moją żoną. Pieprzyłem na zmianę dziewczyny patrząc jak moja żona jest ruchana w kolejarza i ssie pałki naszych gości. Ania kazała Markowi wyjąć z tyłka korek i zastąpić go kutasem co ten uczynił z radością. Martyna wystawiła się do lizania Ani, która przyssana się do niej będąc ruchaną w dupę przez Marka. Panowie zajęli się w tym czasie Gośką, a ja dałem do ssania Martynie.

Później panowie zajęli się w trzech Anią, ruchali ją na raz w wszystkie dziurki. Ja dogadzałem sobie z dziewczynami, ruchałem je w tyłki co było dla nich pierwszym razem. Na zmianę lizały się wystawiając mi swoje kakaowe dziurki do pieprzenia. Dziewczyny doszły ze mną, Ania stwierdziła że jako gospodyni wszyscy mają się spuścić w jej dziurki i na nią a dziewczyny jak chcą spermę ich facetów, to mogą im obliczać kutasy po lub wylizać na koniec ją.

W pierwszej kolejności praktycznie jednocześnie w jej tyłek cipkę spuścił się Marek i Kuba, Artur posadził ją na krześle i wyruchał ją spuszczając się w cipkę. Ja pieprzyłem Anie po Arturze, wybrałem cipkę która była pełna spermy. Dziewczyny wylizywały kutasy chłopaków co powodowało, ze byli gotowi dalej do zabawy. Stanęli nad Anią jak ja byłem w niej, dziewczyny waliły im kutasy, jak ja spuściłem się w niej to oni skończyli na jej cipkę i cycki. Dziewczyny postanowiły wylizać Anie, a że nam nie już nie stały robiliśmy im w tym czasie palcówki i dogadzaliśmy różnymi zabawkami. Po całej zabawie wszyscy się ubrali, Ania nawet się nie umyła miała wszędzie spermę. Nasze pary się pożegnały i wróciły do swoich domów a Marek został u nas na noc, co oznaczało że zabawa tej nocy nie dobiegła końca.

Oceń opowiadanie:

4.6 / 5. Ocen: 375

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl