Dziewica

njnjjnjn

Od dłuższego czasu nie byłem z żadną kobietą, pewnie dlatego, że nie jestem przystojnym typem faceta. Będąc samemu, do głowy uderza wiele pomysłów, choćby taki aby skorzystać z usług prostytutek lub galerianek. Z drugiej strony zawsze miałem obawę do takich usług, bo nigdy nie wiadomo co od takiej można złapać.

Przyjaźniłem się już 3 lata z jedną dziewczyną, ale to była tylko przyjaźń. Łączył Nas głównie jeden problem, a mianowicie brak zainteresowania płci przeciwnej. Różniliśmy się jedynie tym, że ja już miałem okazję uprawiać seks, a moja koleżanka Ola była dziewicą.


Zdesperowani wkońcu odważyliśmy się na układ fuckfriend. Miał to być seks bez jakichkolwiek zobowiązań. Ustaliliśmy już termin na Nasz pierwszy stosunek i zarezerwowaliśmy pokój w hotelu.

W końcu nadszedł ten czas. Ola była wyraźnie podenerwowana, próbowałem ją uspokoić, wmawiając że pierwszy raz wcale tak nie boli, a sam ból jest tylko chwilowy. Weszliśmy do pokoju, wtedy pocałowałem Olę i chyba ten pocałunek był dla niej przyjemny. Później ona choć trochę nieśmiało pocałowała mnie i się powoli wszystko zaczęło rozkręcać. Dotykałem jej ud, przesuwając powoli dłonie w taki sposób, aby ściągnąć z Niej bluzę. Koniec końców udało mi się to. Teraz została podkoszulka, z Nią też nie było większego problemu. Ola stała zamurowana, więc postanowiłem jakoś ją rozluźnić. Zaproponowałem, aby się położyła na łóżku, co ochoczo zrobiła. Zacząłem całować i pieścić jej brzuszek, przesuwając się bez pośpiechu do jej piersi. Jej cycycuszki może i nie były okazałe, ale przynajmniej było co lizać. W końcu odpiąłem jej stanik, trochę się zawstydziła, ale to było tylko chwilowe. Spokojnie i delikatnie pieściłem je, od czasu do czasu lizałem, a gdy sutki stały się twarde, zacząłem je lekko ssać. Oli się to bardzo podobało, jednak nie miała zbytniej odwagi, aby zająć się moją garderobą. Więc sam z siebie musiałem ściągnąć ubranie, pozostając jedynie w slipach , położyłem się przy Oli, która widocznie była zainteresowana moim ciałem, bo zaczęła mnie dotykać w różnych miejscach. Ja postanowiłem ściągnąć z Niej resztę ciuszków i zrobiłem to, rozebrałem ją do samych majtek, a właściwie stringów, które Ola kupiła specjalnie na ta chwilę. Przez otworki w stringach było widać jej nieogoloną cipeczkę. Na majtkach zauważyłem, że cipka Oli wydziela już soki, więc zdjąłem je z Niej. Teraz zacząłem lizać cipeczkę, Ola była wręcz wniebowzięta, z jej ust było wyraźnie słychać dźwięki rozkoszy. W końcu pomyślałem, że czas zacząć działać. Zdjąłem slipy i wsunąłem się na Olę, pocałowałem ją i głaskałem jej włosy. Kiedy Ola była już wystarczająco zrelaksowana, wcelowałem penisa w jej cipkę. Wchodził ciasno, więc silniej pchnąłem, Ola wydała z siebie cichutki pisk. Byłem teraz w niej i poruszałem się. Na początku moja partnerka lekko zaciskała zęby, ale później było już wporządku i zaczęło jej to dawać przyjemność. Nagle nie wiem skąd wyłoniły z niej się pokłady namiętności, zaczęła pieścić ma plecy, podgryzać i lizać uszy, głaskać me włosy. To wszystko sprawiło, że byłem bardzo podniecony i minęło niewiele chwil, abym się spuścił do jej rozdziewiczonej cipki.

Spuściłem się i było przyjemnie, z jej cipki oprócz soków i spermy, wydzielało się nieco krwi. Nagle uświadomiłem sobie, że rozbiliśmy to bez żadnej antykoncepcji, jednak Ola uspokoiła mnie i powiedziała, że specjalnie wybrała termin, w którym nie zajdzie w ciążę. Ona chciała swój pierwszy raz mieć bez prezerwatywy. Na Twarzy Oli było widać zadowolenie.

Co jakiś czas powtarzałem seks z Olą w pokoju hotelowym. W pewnym momencie Ola powiedziała, że mnie kocha. We mnie też już wcześniej zaczęło coś iskrzyć, tylko jeszcze tego sobie nie uświadamiałem. Wtedy zdałem sobie sprawę z tego, że szukałem miłości, a miałem ją pod nosem. W końcu byliśmy ze sobą na dobre, a seks w pokojach hotelowych zamieniliśmy na seks w Naszych pokojach.

Mijały dnie i miesiące, gdy Ola oznajmiła mi, że jest w ciąży. Widać gdzieś antykoncepcja zawiodła. Teraz moje życie nabrało rozmachu, od ślubu po nadgodziny w pracy i więcej obowiązków w domu. Jednak nie żałuję niczego, widocznie to Nam było przeznaczone.

Oceń opowiadanie:

4.3 / 5. Ocen: 44

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz