Defloracja młodej niuni

Okazało się, że taka była reakcja organizmu Oliwii na deflorację i że tak właściwie to nic jej nie było. Pan ginekolog prosił jedynie żeby wstrzymała się przez dwa najbliższe dni od odwiedzin męskich narządów w jej pizdeczce. No tak prosił o kuciapkę ale nic nie mówił o jej drugim otworku, który też już przyjmował duże chuje.
Wieczorem znowu mieliśmy iść do Natalii i Jagody, z których młodsza odwiedziłem popołudniu, jak byłem w sklepiku po zakupy. Kiedy wróciłem zauważyłem, że obok naszych namiotów ustawiła się duża przyczepa kempingowa, obok której siedziała rodzinka składająca się z wysokiej, cycatej blondyny, na oko czterdziestoletniej, nieco starszego pana łysiejącego mocno z dużym brzuszkiem, chłopaka podobnego do swojego ojca, który mógł być ode mnie o trzy lata młodszy i dwóch dziewczynek, wyglądających na drugą i pierwszą klasę gimnazjum. Ola i Oliwia rozłożyły sobie koc przed naszymi namiotami i w skąpych bikini, wygrzewały swoje ciałka w promieniach słonecznych. Szybko schowałem zakupy i dołączyłem do nich, rozkładając dla niepoznaki oddzielny koc.
Było wczesne popołudnie i nawet nie zauważyłem kiedy zasnąłem. Kiedy obudziłem się moich towarzyszek nie było i zniknęli także chłopak i dziewczynki z towarzystwa rozbitego obok. Rozejrzałem się dookoła. Nad potokiem dostrzegłem Oliwię i dziewczynki, która coś gestykulując tłumaczyła młodszym koleżankom. Z drugiej strony polanki, na dużym pniu siedzieli chłopak i Ola. Nie wiem o czym rozmawiali ale przypuszczam, że dzielili się wrażeniami z ostatniego dnia i nocy. Z kampingu obok dochodziły odgłosy ostrego jebania. Przypuszczalnie rodzice chłopaka i dziewczynek korzystając, że ich nie ma ruchali się na potęgę. Przy czym kobieta tak jęczała i wyrażała głośno swoje orgastyczne zadowolenie, że mój kutas nie mógł pozostać na to obojętny i szybko wyprężył się i dźwignął do góry, odchylając gumkę slipek, wystawił swój grzybkowaty łepek poza nie. Miałem zamknięte oczy i leżałem na plecach, nasłuchując odgłosów płynących z zewnątrz.
– O widzicie. Tak wygląda łeb tego stwora, który podobny a nawet trochę większy gościł w mojej pisi – to Oliwia przyprowadziła już dziewczynki w okolice naszego obozowiska.
Szybko zerwałem się i ukryłem to co wysunęło się nad gumkę moich majtek.
– Jejku i to takie wielkie w ciebie weszło – starsza z dziewczynek patrzyła na wybrzuszenie w moich slipach z przerażeniem a młodsza aż spuściła swoje niebieskie oczka i przerażona aż poczerwieniała z przejęcia.
– Nie tylko weszło ale i grasowało kilkanaście minut i gdyby lekarz nie powiedział, że mam odpocząć, to chciała bym znowu – Oliwia patrzyła z jakim przejęciem słuchają jej dziewczynki.
Wiedziała, że jest teraz ich bohaterką. Z przyczepy dochodziły coraz głośniejsze odgłosy jebania i nagle wszystkie trzy zainteresowały się tym co się tam dzieje. Skrzypienie łózka było miarowe i głośne a każdemu odgłosowi przez nie wydawanemu, towarzyszyło jęczenie ruchanej kobiety, która domagała się jeszcze mocniejszego jebania. Wreszcie męskie, głośne „Taaak…” zakończyło te odgłosy.
– Czy mama z tatą robią to o czym nam mówiłaś? – spytała tym razem młodsza dziewczynka.
– Jestem pewien, że tak – tym razem włączyłem się i ja do rozmowy, jednocześnie przyglądając się nowym przyjaciółkom Oliwii. Obydwie były jak Ola blondynkami z długimi włosami upiętymi w końskie ogony. Skąpe majteczki i staniczki bikini zupełnie nie tuszowały jeszcze ich dziewczęcych kształtów. Starsza była wyższa może o 2 cm ale obydwie ledwo przekroczyły 150 cm wzrostu. Obydwie były też szczuplutkie i drobniutkie. Ot takie kurczaczki ledwo opierzone pierwszymi włoskami łonowymi i zapewne ledwie co po pierwszych miesiączkach. Buzie miały bardzo ładne, z lekko zadartymi noskami i bardzo ładnym ustami.
– Chciałabym ci przedstawić Kingę i Majkę – Oliwia wskazała najpierw na nieco wyższą dziewczynkę.
– Jest mi miło was poznać ale wy to pewno jeszcze z podstawówki – powitałem je spokojnie.
– Nie proszę pana – obruszyła się niższa – Ja idę do drugiej a siostra do trzeciej klasy gimnazjum.
– A ja nie jestem pan tylko Wojtek – podałem im rękę i lekko uścisnąłem ich delikatne i drobniutkie dłonie – No już dobrze, bo i tak jesteście młodsze od licealistek Oli i Oliwi.
– Właśnie Oliwka nam coś opowiadała, czego my jeszcze nie robiłyśmy – młodsza z sióstr ciągnęła dalej temat.
– A co same słyszałyście jak robili to wasi rodzice i zapewne za chwilę będą robili wasz brat z Olą – ich spojrzenia pobiegły za moim wzrokiem i też wszystkie trzy zobaczyły jak tamta para objęta zmierza w kierunku gęstych krzaków nad potokiem. – I jak chcecie to ich możemy podejrzeć.
– Oj taaak… To nasz brat Patryk. – zakrzyknęły i wszystkie trzy zerwały się na równe nogi.
Podniosłem się i ja ze swojego posłania i skradając się, po cichutku skierowaliśmy się w kierunku upatrzonych zarośli. Rozchyliłem je bezszelestnie i naszym oczom ukazała się całująca się para.
Patryk przyciągnął mocno drobne ciało Oli do siebie. Była od niego znacznie niższa, dlatego musiał się mocno pochylić a ona unieść główkę. Ich usta były zwarte w upojnym pocałunku z wędrówką języków. Dłonie chłopaka wsunęły się pod gumkę majtek dziewczyny i gładziły jej młode i bardzo jędrne pośladki. Nie pozostawała mu dłużna. Jej drobniutkie rączki rozpięły rozporek spodni i wyciągnęły na wierzch jego dosyć długiego ale niezbyt grubego kutasa. Rączki dziewczynek z miejsca powędrowały do ciemniejszych plamek na majtkach dokładnie pod wzgórkami łonowymi. Odpięty guzik jeansów Patryka spowodował, że te swoim ciężarem opadły na jego kostki. Wprawnie dziewczyna ściągnęła teraz jego majtki i ciągle przesuwając się do dołu osunęła je do spodni. Jej usta znalazły się przy sztywnym, sterczącym do góry kutasie chłopaka. Ujęła go w dłoń i zaczęła onanizować. Jednocześnie zaczęła językiem delikatnie wodzić po całej jego długości. Chuj chłopaka może nie był zbyt olbrzymi ale za to mocno wygięty był w pałąk. Ola wzięła go do buzi i dzisiaj z większą wprawą połknęła znacznie głębiej niż mojego wczoraj. Kilka minut robiła mu klasycznego loda i chłopak, najprawdopodobniej zupełnie niedoświadczony spuścił się jej do buzi.
Nie poprzestała na tym. Oparła pupę o powalone drzewo i pociągnęła jego głowę w kierunku swojej pizdeczki. Wyraźnie nie miał w tym wprawy ale zaczął lizać jej różowiutką muszelkę a ona podniecona wyrzucała z siebie coraz więcej soczków. Na twarzy dziewczyny malowało się coraz większe podniecenie i o ile ja zdążyłem poznać, zbliżał się pierwszy orgazm. Jeszcze mocniej przyciągała jego głowę do swojej piczki a jej ciałem zaczęły targać orgastyczne dreszcze. Szybko zerwała się na równe nogi i oparła dłońmi o drzewo, wypinając w jego kierunku swój kształtny tyłeczek. Stanął za nią i gwałtownie wbił w rozgrzaną pizdę swojego sztywnego ponownie chuja. Jego ruchy z miejsca były bardzo szybkie i gwałtowne a uda klaskały o jej jędrne pośladki. Nie trwało to długo a chłopak wyszarpnął kutasa i znowu wyrzucił s siebie całe nasienie, które Ola z lubością całe przyjęła ponownie do swojego gardła.
Spojrzałem na dziewczynki. Oliwia głęboko palcowała swoją pizdę a te dwie smarkule, też patrząc co ona robi mocno pocierały i płytko wbijały w swoje pisie po dwa paluszki.
– To która teraz zajmie się moim kutasem? – spytałem głośno, nie kryjąc już naszego podglądania.
Oliwia wyciągnęła rękę ale jednocześnie i bardzo podniecone siostry zrobiły to samo.
– Oliwko idź pomóż Oli i Patrykowi a zabawę z moim rumakiem pozostaw młodszym koleżankom.
Ledwo to wypowiedziałem a poczułem jak drobniutka raczka starszej Kingi sięga nieśmiało do mojego sztywnego chuja a za chwilę dołącza do niej dłoń Majki.
– Dajcie mu buzi a potem róbcie to co robiła Ola z kutasem waszego brata – rozkazałem i już czułem jak otarta ze skórki żołądź mojego chuja ląduje w buzi młodszej z sióstr a starsza liże mosznę z jajkami.
Zupełnie nie miały wprawy ale z czasem sprawiały mi coraz większa przyjemność. Mój kutas wchodził coraz dalej w gardziołko Majki a Kinga chwytała ustami i ssała moje nabrzmiałe jajka.
Widziałem też, że teraz Oliwia oparła się o drzewo dłońmi a Ola, pomna na zalecenia pana doktora, nakierowała sztywnego ponownie chuja chłopaka na kakaowe oczko koleżanki. Wchodził w jej dupkę pomału ale zagłębiał coraz bardziej. Wreszcie jego kutas znalazł się cały w jej ciasnym odbyciku świeżo upieczonej licealistki. Cofnął pupę i zaczął ją jebać coraz szybciej i gwałtowniej a jego uda głośno klaskały i jędrne pośladki dziewczyny.
Jednocześnie dwie gimnazjalistki zabawiały się moim kutasem, który lądował co chwilę w jednym lub drugim gardle.
– Czy ty tez mógłbyś wejść w moją pupkę? – spytała całkiem poważnie Kinga, zapatrzona jak sztywny kutas jej brata penetruje wnętrze Oliwki.
– Na wasze kochane pizdeczki chyba jesteście za młode ale dupki mogę z chęcią odwiedzić – odparłem i wyjąłem chuja z buzi Majki.
Słysząc to Ola natychmiast przyłączyła się do nas i ustawiła obie dziewczynki oparte dłońmi o gruby pień drzewa, tak, że ich pupki patrzyły w moją stronę a właściwie to raczej w kierunku nabrzmiałego chuja. Bezceremonialnie napluła sobie na dłoń i zaczęła nią pocierać rowek i zaciśniętą dupkę Kini, by po chwili wepchnąć jej tam głęboko dwa swoje paluszki i wykonywać ruchy jak podczas jebania. Na ślicznej twarzyczce dziewczynki pojawił się lekki grymas bólu ale zaciśnięty odbycik zaczął się coraz bardziej otwierać. Podszedłem teraz ja i pomału ale systematycznie zaczął wchodzić w tak przygotowaną dupkę małolatki. Była niesamowicie ciasna ale w miarę jak wchodziłem głębiej, rozluźniała się i po kilkunastu sekundach moje podbrzusze dotarło do dziewczęcego pośladka. Ruchałem ja na początku pomalutku i delikatnie ale gdy zauważyłem, ze zaczęło jej to sprawiać przyjemność, przyspieszyłem mocno i trzymając dłońmi za jej drobniutkie bioderka, ruchałem jej dupkę w pełnym tempie. W tym czasie Ola paluszkami penetrowała dupkę młodszej z sióstr, ciągle wprowadzając w nią swoją ślinę. Wysunąłem się z dupki Kingi i zbliżyłem sztywnego chuja do otworka Majki. Wchodziłem w nią tez bardzo pomalutku a ona jęczała chyba głośniej od siostry. Kiedy dobiłem do końca, zauważyłem jak Patryk wyprężył się, wbił głęboko chuja w dupę Oliwki i ciągle ja atakując wyrzucił kolejna tego dnia porcję spermy ze swojego kutasa. Na uroczej twarzyczce dziewczyny pojawiło się orgastyczne zadowolenie. Ich ciała połączone tak od tyłu zaczęły drżeć z jednakową siłą a z ust wyrwał się jęk bezgranicznej ekstazy. Obok Ola paluszkami dalej penetrowała dupkę Kingi a ja coraz ostrzej i szybciej ruchałem pupę małolatki Majeczki. Wreszcie czułem jak mój kutas pęcznieje i wędruje w nim duża porcja nasienia. Wbiłem się w ciasną dupkę Majki najgłębiej jak mogłem i wtedy rzygnąłem spermą z całą mocą. Jej drobniutkie ciałko drżało i wyrażało jak przezywa swój pierwszy, spowodowany kontaktem z męskim chujem, orgazm.
Zrobiło się koło osiemnastej. Szybko się ubraliśmy i natychmiast poszedłem do baraku pod prysznic. Namydliłem się i już miałem się spłukiwać, gdy nagle do mojej ciasnej kabinki wśliznęły się Kinga i Majka. Szybko zrzuciły swoje skromne ciuszki i zaczęły ocierać się o moje ciało swoimi drobniutkimi cycuszkami i płaskimi brzuszkami. Lekko się pochyliłem i zacząłem całować ze starszą Kinią. W tym czasie młodsza z sióstr wzięła w rączkę mojego będącego w pół-wzwodzie kutasa i zaczęła naciągać skórkę. Po chwili sterczał on mocno do góry, sztywny i twardy w swojej pełnej gotowości. Majka szybko położyła się na podłodze i zadarła szeroko rozkraczone nóżki wysoko do góry, tak, że moim oczom ukazał się lekko otwarty jej dziewczęcy odbycik. Położyłem się na nią, opierając na rekach i kolanach, i pomału wprowadziłem w jej dupkę swojego chuja. Cicho jęknęła i robiła to coraz głośniej gdy zacząłem ją gwałtownie ruchać w tej pozycji. Nie trwało długo a jej ciałkiem zaczął targać dreszcz orgazmu. Obok na kafelkach, w podobnej pozycji położyła się Kinga. Wyszedłem z dupki młodszej dziewczynki i pomału ale stanowczo wbiłem swojego kutasa w odbycik starszej blondyneczki. Po kilku minutach ostrego jebania i ona doszła a ja tym razem wyrzuciłem spermę pod dużym ciśnieniem w jej cieplutkim i rozedrganym wnętrzu.
Po tym ostrym analu spłukaliśmy się i bez słowa dziewczynki poszły do przyczepy rodziców a ja na chwile odpocząć do swojego namiotu.
Wieczorem obydwie obraziły się i strzeliły straszliwego focha, że nie chcę ich zabrać na imprezę do Natalii a zabieram ich brata Patryka. Nie chciały się pogodzić z tym, że są jeszcze za młode na takie ostre jebanie. Miała z nimi zostać Oliwia ale w końcu dziewczyna postanowiła, że najwyżej poprzestanie na analu i musiały zostać tylko z rodzicami. Trochę je uspokoiło to, że na następny dzień może zabierzemy je na Rodeo w Western City koło Karpacza.
U Natalii było prawie to samo towarzystwo. Po północy przyszedł też jej brat z dwiema małoletnimi kurewkami i wróciliśmy to było już całkiem jasno.
Patryk miał duże powodzenie, bo i Natalia i jej siostra Jagoda stwierdziły, że uwielbiają prawiczków. Chłopak obok przyczepy rodziców rozbił mały namiot i ku mojemu zaskoczeniu Oliwia nie poszła do Oli tylko właśnie do niego. Po kilku minutach dały się słyszeć jej ciche jęki i głośne sapanie chłopaka. Ola tez nie poszła do siebie, tylko wśliznęła się do mojego namiotu.
– Fajne te małolatki – stwierdziła – I w ogóle jest tak wspaniale. Nie myślałam, że seks to taka przyjemna sprawa i że wcale kutas nie musi być wielki, jak na filmikach żeby doprowadzić dziewczynę do szaleństwa.
Po chwili poczułem jak jej drobniutka raczka wsuwa się w moje majtki i unosi do góry prężącego się coraz bardziej chuja. Tym razem ujeżdżała mnie w szalonym tempie, traktując to zapewne jako trening przed popołudniowym rodeo.
C.D.N.

Oceń opowiadanie:

4 / 5. Ocen: 21

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz