Zniewolona miłośniczka analu

qefeq

W swojej karierze miłosnej byłam już w wielu związkach, ale po kolejnym rozstaniu postanowiłam coś zmienić. Musiałam się wyrwać z tej nudy, kiedy każdy wieczór i każdy seks wygląda identycznie. Nie jestem typem, który wychodzi na imprezę do klubu i wyrywa facetów, dlatego zdecydowałam się na seks ogłoszenia. Przeglądałam kolejne strony w poszukiwaniu czegoś co mnie zaskoczy i zachęci. Niemal wszystkie dostępne sex anonse wyglądały podobnie, co zaczęło mnie zniechęcać to tego pomysłu, ale w końcu trafiłam na coś interesującego.

Mężczyzna w moim wieku o imieniu Marek szukał kobiety, które była gotowa zostać na jedną noc jego niewolnicą, obiecując przy tym wiele przyjemności. Nie zastanawiając się długo zadzwoniłam i tego samego wieczoru pojawiłam się w jego mieszkaniu. Marek zaprowadził mnie do swojej sypialni, w której paliło się tylko bardzo delikatne światło. Marek, który przywitał mnie w samych spodniach, kazał mi usiąść na kraju łóżka i zaczął mnie powoli rozbierać, niemal cały czas patrząc na mnie swoimi pięknymi oczami. Kiedy zostałam już w samej bieliźnie przesunął mnie na jego środek i powiedział, że teraz zacznie się zabawa.

Co dziwne, nie bałam się i całkowicie mu ufałam. Ręce przywiązał mi do ramy łóżka za pomocą wstążek, a największą z nich zawiązał mi oczy. To, że nie wiedziałam co się stanie wzmagało moje podniecenie. Nagle poczułam coś zimnego na swoim ciele, coś w rodzaju żelu, który Marek najpierw delikatnie wmasowywał w moje piersi, a następnie zaczął przesuwać się w dół. Zsunął moje majtki, po czym tą samą zimną ciecz poczułam na mojej cipce. Z każdym jego dotknięciem przeszywał mnie coraz mocniejszy dreszcz, a gdy włożył do niej swoje delikatne palce, masując kciukiem jej srom chciałam krzyczeć z rozkoszy. Nagle wszystko przerwał, czułam, że wszedł na łóżko po czym zacisnął więzy na moich przegubach jeszcze mocniej, co zwiększyło podniecenie.

Poczułam, że dotyka mojej twarzy, ale nie była to ręka. Jego nabrzmiały, mokry penis przesuwał się po każdym jej skrawku, a ja tak bardzo pragnęłam włożyć go do swoich usta! Marek nie pozwolił mi jednak tego zrobić od razu i dopiero po dłuższej chwili, gdy zauważył, że ledwo wytrzymuje pozwolił mi zasmakować swojego przyrodzenie. Gdy w końcu to nastąpiło ssałam go bez opamiętania. Kiedy Marek odebrał mi tą przyjemność poczułam, że oswobadza moje dłonie, zastrzegając jednak bym pozostawiła wstążkę na oczach. Odwrócił mnie, kazał mi złapać się mocno poręczy, po czym powiedział, że zbliża się punkt kulminacyjny naszego spotkania. Znów poczułam coś mokrego, ale tym razem pomiędzy moimi pośladkami i stało się coś czego się nie spodziewałam. Marek zaczął mnie ostro posuwać analnie. Byłam w szoku, ale głównie z tego powodu, że mi się podobało.

Mój kochanek to wyczuł i zaczął to robić jeszcze szybciej i mocniej, jednocześnie stymulując moją szparkę swoimi palcami. Nie wiem jak to się stało, ale w którymś momencie odpłynęłam w świat rozkoszy i wyrwałam się z niego dopiero gdy poczułam na sobie spermę Marka. Nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek będę uprawiać seks analny, a tym bardziej że stanie się to podczas korzystania z sex oferty. Teraz jednak wiem, że może być to ogromnie przyjemne jeśli trafi się na tak doświadczonego kochanka jak Marek. I choć seks randki nie wydają się być najlepszym pomysłem, to polecam je każdej kobiecie, która chce w końcu zaznać orgazmu swojego życia.

Oceń opowiadanie:

2.9 / 5. Ocen: 13

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz