Swingersi na pierwszym spotkaniu

Mężczyzna ją wypełniał. Gwałtownie w nią wchodził i wychodził, tak jak to lubiła. Często prosiła swojego męża by był bardziej brutalny podczas seksu, ponieważ to się jej właśnie podobało. Jednak nie ważne jak często i jak bardzo mu to próbowała wytłumaczyć, to po prostu tego nie rozumiał.

Swingersi na pierwszym spotkaniu
Swingersi na pierwszym spotkaniu

Nie rozumiał jak można tak delikatną czynność robić z taką agresją, brutalnością. Zwykły seks już jej nie podniecał, szukała nowych sposobów czy pozycji. 

Chciała czuć to mocniej, bardziej dogłębnie. Poczuła jak mężczyzna wkłada w nią duży korek analny. Zacisnęła ręce na pościeli. Początkowo bolało, a potem ogarnęło ją poczucie wypełnienia. Jęknęła zmysłowo. Mężczyzna dał jej klapsa, co  też jej się podobało. Usłyszała jak drzwi się otwierają i do środka wchodzi para.

Oboje byli nadzy. Mężczyzna nie przestawał jej penetrować. Kobieta podeszła do niej od przodu i pocałowała ją namiętnie. Karolina mgliście widziała jej twarz, ale mogła stwierdzić, że jest młoda i piękna. Jej partner zrobił to samo z mężczyzną, który po chwili wyszedł z niej i położył się obok. Drugi mężczyzna na niego wszedł, a następnie zaczęli się całować. Karolina skupiła się na swojej nowej towarzyszce, nachyliła się nad jej kroczem i włożyła w nią palce, liżąc ją jednocześnie. Zauważyła, że panowie również uprawiali seks oralny. Kiedy dwie osoby doszły, 

Karolina podeszła do nowego i usiadła mu na kolanach, wsadzając sobie w pochwę jego członka. Był większy niż ten poprzedniego mężczyzny. Czuła, że ją rozpycha. Ten uśmiechnął się tylko i chwytając ją za pośladki zaczął nią poruszać, zanim zdążyła oswoić się z jego obecnością. Był tak duży, że napierał również na korek znajdujący się w jej drugim otworze. Poczuła jak od tyłu przytula ją kobieta. Ta chwyciła ją za piersi oraz ugryzła w ramię. Drugi mężczyzna zaczął ją penetrować. Karolina czuła jak ta druga się o nią ociera i trzyma się jej, by nie stracić równowagi. 

Cała ich czwórka jęczała oraz dyszała. Czuła na sobie ich oddechy, słyszała jak penis w nią wchodził. Kobieta z tyłu nagle wyjęła z jej tyłka korek i przez ten nagły ból Karolina doszła, jednak jej partner nie przestał. Poczuła jak wkłada w nią palce, zacisnęła zęby. Po chwili poczuła coś wielkiego, co napierało na jej drugi otwór. Drugi mężczyzna w nią wszedł. 

Wystawiła język i z szeroko otwartymi oczami czuła jak w jej dwóch otworach w różnym czasie poruszają się dwa penisy. Jej partnerzy doszli wypełniając ją spermą. Była już zbyt zmęczona, więc pozwolili jej odpocząć, kładąc ją na łóżku. Karolina znowu pomyślała o swoim mężu, który prawdopodobnie czekał na nią. Jednak nie zamierzała wracać już nigdy. Nie potrafiła być z aż tak nudnym człowiekiem, który nawet nie próbował jej zrozumieć. 

Nie oczekiwała od niego, że zaczną praktykować bdsm, ale chciała nieco urozmaicić ich pożycie seksualne. Ten jednak miał ją za wariatkę. Cały czas uprawiali seks praktycznie w jednej pozycji, co nie sprawiało jej już ani trochę przyjemności. Jej przemyślenia przerwał krzyk kobiety, która doszła przez dwa penisy w jej pochwie. Jeden z mężczyzn chwycił ją za włosy i przycisnął do swojego krocza. Posłusznie zaczęła robić mu loda. Wsadzała jego członka głęboko w gardło, bo zaczęła się krztusić. Puścił ją dopiero jak szczytował. Karolina spojrzała na swój telefon, na który dostała adres na jutrzejszą noc. Przeciągnęła się leniwie i ubrała, po czym opuściła trójkę nieznajomych z którymi umówiła się na seks. Internet w dzisiejszych czasach to naprawdę interesująca rzecz.

Oceń opowiadanie:

4.1 / 5. Ocen: 47

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl