Seksualna przejażdżka w warsztacie

Mam samochód, jest czas że jeżdżę nim dużo a jest czas że stoi w garażu bardzo długo. Coś się popsuło i kiedy powiedziałam o tym mężowi że traci samochód traci moc, stwierdził bym jutro udała się do Pana Henia. Zaprzyjaźniony mechanik, od lat reperuje samochody. Nie miałam ochoty jechać tam sama ale nie miałam z kim a akurat wtedy ten samochód był mi potrzebny.

Seksualna przejażdżka w warsztacie

Pojechałam więc z myślą że naprawi mi to w minimum pół godziny. Nie byłam przygotowana na dłuższą naprawę, więc byłam ubrana w wysokie obcasy, koszulę i czarną spódnicę. Kiedy weszłam do tego warsztatu stało dwóch mężczyzn popatrzyli się na mnie więc stwierdziłam że się spytam gdzie znajdę pana Henia. Jeden z nich powiedział że pan Henio jest chory i że jest on jego synem, po czym dodał że on naprawi mi co trzeba. Ten drugi facet wyszedł z warsztatu i pojechał. Mechanik obejrzał i coś powiedział co jest zepsute i że nie jest tego w stanie zrobić na już. Wyszłam zatelefonować, jednak było to południe i mój mąż był w pracy i nie mógł po mnie przyjechać, więc wróciłam do środka i spytałam się czy mogę tu poczekać do 15. Warsztat położony jest za miastem, więc nie wiedziałam nawet jakie jest połączenie. Usiadłam więc i przyglądałam się co mechanik robi z moim samochodem. Nudziło mi się strasznie i chyba to zobaczył bo w pewnym momencie zaproponował mi kawę. Zgodziłam się i zrobił sobie przerwę.

– I jak naprawi go pan? – spytałam

– No pewnie. Po ojcu odziedziczyłem smykałkę do samochodów. A pani widzę ubrana służbowo. Może odwieźć panią do domu? – zaproponował

– Nie nie lepiej niech pan zrobi mi ten samochód – i się zaśmiałam. I tak od słowa do słowa, dowiedziałam się że jest świeżo po rozwodzie, że żona go zostawiła dla innego i ogólnie że jego życie legło w gruzach.

– Niech pani mi powie – popatrzył się w moje oczy – czy czegoś mi brakuje?

– Nie skądże – i szybko wtopiłam wzrok w kawie, po czym po chwili kontynuowałam – Jest pan przystojny, zadbany.

– To dlaczego mnie odeszła? -spytał

– Może ją pan zaniedbywał? – odpowiedziałam

– Kwiatki i te duperele

– No i sex – wymsknęło mi się i zaraz sprostowałam – no znaczy wie pan o co chodzi.

Zauważyłam zmieszanie na jego twarzy, zapadła długa cisza. Wyczułam alkohol od niego i jak to ja , że mam za długi język to wypaliłam – Pił pan?

– Tak piwo a co?

– No chłopie – zaczęłam – i to przez tę kobietę? Słuchaj młody jesteś pewnie nie masz nawet 35 lat, tego kwiatu jest pół światu. Nie ma się co załamywać, ja sama bym takiego faceta chciała.

– Serio? – zauważyłam zaskoczenie w jego oczach

– No tak – i dodałam – więc nie ma się co przejmować.

Wtedy położył rękę na mojej łydce i zaczął masować mi nogę, aż wjechał pod spódnicę. Popatrzył na mnie i spytał się

– Zamknąć mam warsztat na jakiś czas?

– Raz się żyje – podnieciłam się bardzo. Szkoda mi się go zrobiło a że był przystojny i taki męski w tym swoim stroju mechanika to stwierdziłam że to nie jest pierwszy raz kiedy zdradzam męża. Za chwile przyszedł i powiedział:

– Chyba się nie przedstawiłem, Rafał jestem – na co ja mu odpowiedziałam – Anka – i zaczął mnie mocno pieścić. Oparł mnie o stół przy którym piliśmy kawę, chciał rozpiąć moją koszulkę, ale nie wiem co się stało nie dało się więc szarpnął i wyciągnął na zewnątrz moje piersi z biustonosza. Ssał, przygryzał sutki jak oszalały, po czym ja zajęłam się zdejmowaniem jego odzieży. W końcu staliśmy nadzy, więc ja oparłam się o stolik a on wszedł we mnie od tyłu. Słychać było że jest mu dobrze, więc podkręcałam atmosferę rozkosznym jęczeniem. Nie miał litości i wsadzał do samego końca, w pewnym momencie przerwał a ja wykorzystałam ten czas by pobawić się jego kutaskiem.

– Ty wiesz kiedy ja miałem taką kobietę – lecz nie byłam w stanie odpowiedzieć bo miałam penisa w buzi – o tak ssij go.

Po zabawie jego penisem usiadłam na stole i rozłożyłam nogi a Rafał wepchnął swojego pytona że aż uderzyłam głową o jakąś szafkę. Zaczął coram mocniej wpychać i pobudził mnie że po chwili wyłam z orgazmu jak szalona. A kiedy widziałam że chce spuścić się i zaczął wyciągać penisa to oplotłam jego pas nogami i przycisnęłam by doszedł we mnie. Cóż poradzić że kocham spust w środku. Spuszczał się i spuszczał nie wiem ile to trwało ale zdecydowanie dłużej niż u innych. Fakt był wyposzczony ale miał to coś. Potem wyciągnął penisa i całowaliśmy się.

– Wow… tego mi trzeba było – powiedział cały rozpromieniony

– Wiem wiem, znam mężczyzn lepiej niż samą siebie – po czym dodałam – masz jakąś nitkę bo moja bluzka straciła guziki i jak wrócę do domu.

– Mam poczekaj – i po chwili przyniósł i powiedział – co byś powiedziała na jakąś kolację?

Jeśli jesteście ciekawi to tak zgodziłam się, jednak przygoda z Rafałem nie trwała długo a wszystko przez alkohol. Nie lubię kochać się z pijanym facetem a on tego nie zrozumiał i każdy wie jak się to skończyło.

Oceń opowiadanie:

3.4 / 5. Ocen: 44

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl