Przyjacielski seks

gej

Przez długi czas nie myślałem o sobie, że mogą pociągać mnie mężczyźni. W wieku 15 lat przeżyłem nawet swój pierwszy raz z dużo starszą od siebie kobietą i myślałem, że tylko kobiety mogą mi się podobać. Jednak dużo się zmieniło rok później, gdy poszedłem do liceum. Tak się złożyło, że pierwszego dnia przypadło mi siedzieć w ławce z Dawidem.

Szybko wzbudził moją sympatię i staliśmy się najlepszymi kumplami. Dawid wyróżniał się w klasie dbałością o wygląd. Miał zawsze włosy postawione na żelu i kolczyki w obu uszach, co było powodem do drwin u wielu kolegów z klasy. Cóż, nasze społeczeństwo jest mocno homofobiczne. Szybko staliśmy się najlepszymi kumplami, zaczęliśmy odwiedzać się w domach. Często oglądaliśmy razem filmy na jego laptopie. Pewnego razu Dawid zaprosił mnie do siebie na cały weekend. Zdziwiło mnie to nieco, ale nie dałem tego po sobie poznać. Gdy przyszedłem do niego, zaproponował wspólne oglądanie filmu „Weekend” o tematyce gejowskiej. Czułem podniecenie, jakby spodziewając się, co mnie spotka. Po obejrzeniu filmu Dawid powiedział otwarcie:

– Wiesz, ja też jestem gejem. I już od dawna marzę, żeby to z Tobą zrobić.

Po tych słowach pocałował mnie w usta. Poczułem ogromne podniecenie. Wprost nie mogłem się doczekać, gdy poczuję go w sobie. Rozebraliśmy się szybko do naga. Zobaczyłem jego zgrabne, wydepilowane ciało. Ja też goliłem zarost na całym ciele od czasu pierwszego razu, więc ucieszyło mnie to bardzo. Położyliśmy się na łóżku, Dawid zbliżył usta do mojej pałki, jednocześnie układając się tak, aby jego wielka pała znalazła się w pobliżu moich ust. W ten sposób zaczęliśmy od 69. Ssaliśmy swoje fiuty, niemal równocześnie eksplodowaliśmy sobie w usta. Starałem się połknąć jak najwięcej jego spermy, on tak samo robił z moją. Potem zaczęliśmy się całować, zlizując równocześnie spermę ze swoich twarzy. Nigdy nie czułem się tak wspaniale.

Następnie Dawid przystąpił do rzeczy. Założył prezerwatywę, w której jego ogromny kutas wyglądał jeszcze cudowniej. Z dużym znawstwem rzeczy wysmarował mi tyłek wazeliną. Za pierwszym razem wziął mnie od przodu, dzięki czemu mógł pochylać się i całować mnie w usta. Wsadził mi, poczułem ból, ale i wielkie podniecenie. Gdy skończył we mnie, w tym samym czasie ja eksplodowałem prosto na jego brzuch. Zlizałem swoją spermę z niego, po czym zaczęliśmy się znowu całować. Potem leżeliśmy wypompowani, ale gdy Dawid znalazł znowu siłę, wziął mnie tym razem od tyłu. Czułem się obolały, ale zarazem szczęśliwy. Jeszcze niedawno nie wyobrażałem sobie seksu z mężczyzną. Teraz mój najlepszy kumpel stał się moim kochankiem.

Od tego dnia staliśmy się parą. Co prawda w naszym homofobicznym społeczeństwie musieliśmy ukrywać nasz związek przed wieloma osobami, szczególnie przed kolegami z klasy, jednak nawet w szkole zdarzało nam się wyskakiwać na szybki numerek na przerwie. Po maturze zaręczyliśmy się w obecności naszych rodziców, którzy na szczęście zaakceptowali nasz związek i zamieszkaliśmy razem. Niestety w naszym kraju nie możemy wziąć ze sobą ślubu, ale liczymy, że kiedyś to nastąpi. Choć nadal podobają mi się kobiety, jestem szczęśliwy że to Dawid poderwał mnie kiedyś i stał się moim chłopakiem. Prawdziwa miłość nie zna granicy, jaką jest płeć.

Oceń opowiadanie:

3.6 / 5. Ocen: 43

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz