Podróż z myśliwymi

Po ustaleniu warunków wyjazdu z myśliwymi, wróciłam do domu. Na miejscu czekała mnie niespodzianka
-Kochanie wróciłem pakuj się wyjeżdżamy na weekend , o nic się nie pytaj.
Mąż stanowczym głosem kazał mi się pakować. Po kilku minutach byłam gotowa, droga przebiegała w miłej atmosferze, byłam strasznie podniecona, w czasie drogi mąż pieścił mi uda, ja odwzajemniłam mu się zrobieniem loda kiedy kierował.

Po kilku godzinach dojechaliśmy, maż podjechał pod duży market na przedmieściach miasta do którego przyjechaliśmy.
-Kochanie czas na zakupy! Powiedział z uśmiechem na twarzy
-Chyba nie wiozłeś mnie 300 kilometrów żebym robiła zakupy odpowiedziałam.
-To szczególne zakupy chce żebyś kupiła kuse ubranko!
-Kuse!!!!???? Zapytałam się zaskoczona.
-Tak masz kupić ubranie w którym będziesz wyglądać kurewsko!
-Kurewsko?
-Tak kochanie masz wyglądać jaku kurwa, jak kurtyzana, postanowiłem dziś zasponsorować swoim kontrahentom dobry bardzo dobry towar.
-To tak bawisz się na swoich biznesowych spotkaniach? Zapytałam się słodkim głosem a czując podniecenie zapytałam się poważnie ilu was będzie?
-3 ale to nie koniec niespodzianek resztę opowiem Ci po zakupach.
Kupiłam sobie krótką czarną sukieneczkę, pończoszki i kozaki, kurewski kozaki, wysokie za kolana i mała torebkę do kompletu. Przebrałam się i czułam wzrok wszystkich mężczyzn w galerii handlowej na swojej osobie.
-Kochanie wyglądasz zajebiście podaj mi torebkę na chwile, zdziwiona podałam kochanemu swoją torebkę. On wyciągnął mój portfel i wręczając mi wizytówkę powiedział:
-To następna niespodzianka spotkamy się w klubie, tu masz wizytówkę. Myślę, że sobie poradzisz i dotrzesz na miejsce i zorganizujesz sobie wejście. Kiedyś potrafiłaś oczarować właściciela dyskoteki do zobaczenia! Mówiąc to zostawił mnie przed wyjściem z galerii.

Do diabła! Wzburzona wyszłam z galerii, cholera jasne żadnych taksówek, zresztą jestem bez pieniędzy, z daleka zobaczyłam przystanek komunikacji miejskiej. Idąc w jego stronę zatrzymał się przede mną samochód, żeby mnie przepuścić przez przejście dla pieszych. W środku siedziało 4 młodych chłopaków, kierowca zatrąbił na mnie, widziałam jak się na mnie patrzą . Nie zastanawiając się podeszłam do drzwi pasażera bez żadnego słowa otworzyłam drzwi i weszłam do środka pojazdu. Panowie proszę was o pomoc chce się dostać w to miejsce powiedziałam i wręczyłam kierowcy wizytówkę.

Kierujący samochodem młody mężczyzna odpowiedział, że to bardzo daleko na drugim końcu miasta a oni tam nie jadą. Bez zbędnych słów, patrząc kierowcy w oczy swoją dłoń położyłam na kroczu siedzącego obok mnie chłopaka, może 17-19 latka. Poczułam mocne wybrzuszenie, rozpięłam rozporek i tonem rozkazującym powiedziałam jedź, uważaj jak jedziesz sama zaś schyliłam się i wzięłam penisa młodzieńca do ust.
Chłopcy byli zszokowani słyszałam, jak jeden przez d**giego mówią „kurwa ale jazda, ja chyba śnie” Kierowca ruszył a ja rozkoszowałam się młodym penisem czułam się znowu młoda. Z doświadczenia widziałam, że młodzieniec któremu robiłam loda długo nie wytrzyma. Pieszcząc jego penisa swoje ręce położyłam na kroczu siedzącego za nim młodzieniaszka, rozpięłam rozporek i dłońmi waliłam mu członka. W ustach poczułam smak spermy, tak dawno nie czułam obcej spermy, młody próbował wyciągnąć z moich ust członka. Nie pozwoliłam mu na to nie mogłam przecież pobrudzić sukienki. Zlizałam jego nasienie. Oblizując się językiem powiedziałam do kierowcy znajdź jakiś miejsce żebym mogło tobie zrobić loda. Nie przestawałam pieścić swoimi rękami penisa drugiego chłopca, który trysnął mi w dłoni. Zlizałam jego nasienie rozsmarowując resztki jego spermy po swojej buzi. Kierowca zatrzymał się. Kazałam mu i jego koledze co siedział z przodu podejść do mnie do tyłu auta.
Panowie następnym razem spuścicie mi się na buzie ale teraz skończycie w środku nie mogę pobrudzić sobie sukienki. Mówiąc to wzięłam dwa penisy w usta.

Oceń opowiadanie:

3.3 / 5. Ocen: 25

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

One Comment

Dodaj komentarz