Nasz pierwszy anal

eqf

Patrzysz, jak tańczę. Mam na sobie krótką czerwoną sukienkę, która dokładnie opina moje kształty. Podchodzisz, tańczymy razem, nasze ciała dotykają, muskają się niby przypadkowo. Jest już po północy. Chwytasz moją dłoń, przyciągasz do siebie i pytasz, czy chcę iść do ciebie.

– Mhm – odpowiadam podniecona twoim dotykiem na moim nadgarstku.

Wychodzimy z klubu i wsiadamy bez słowa do taksówki. Podróż mija na całowaniu, dotykasz moich ud, przez materiał satynowych stringów muskasz moją cipkę. Masuję twojego penisa przez spodnie.

Wchodzimy do twojego mieszkania, zamykasz drzwi na klucz. Prowadzisz mnie do sypialni. Całujemy się, czuję twój język głęboko w ustach – liże moje policzki, nasze języki ocierają się mocno o siebie. Dotykasz moich pośladków, ugniatasz je, dając mi czasem klapsy. Podnosisz moją sukienkę i kontynuujesz teraz bez materiału między nami.

Rozpinam twoją koszulę, pieszczę twoje sutki – ugniatam je i przygryzam. Zdejmuję twoje spodnie i ugniatam twój tyłek – ależ jest cudowny, o Nieznajomy. Zdjemujesz mi sukienkę i pieścisz moje piersi – głaszczesz je delikatnie, liżesz sutki, potem gnieciesz je coraz mocniej. Wzdycham z rozkoszy.

Kładę się na łóżku. Zdejmujesz moje stringi i głaszczesz moje uda i łono, by w końcu wsunąć we mnie palce. Twoje usta ssą moją perełkę. Ach, jak mi dobrze.

Zdejmuję twoje majtki i biorę go do ust, jesteśmy w pozycji 69. Moja dłoń gładzi twoje jądra. Druga dłoń ugniata twój jędrny tyłek. Po kilku minutach oboje niemal dochodzimy, więc przestajemy na chwilę.

Wyjmujesz z szuflady wibrator – taki, jakie lubię najbardziej, uśmiecham się. Włączasz go i wsuwasz w moją cipkę. Wypustka masuje moją perełkę. Podnosisz mnie i ustawiasz przy ścianie. Rozsuwasz mój tyłeczek i wsuwasz w niego palec nasmarowany wazeliną. Potem dodajesz drugi palec. Wyciągasz je i wchodzisz we mnie powoli. Moja dupcia zaciska się, więc czekasz aż ją rozluźnię. Wchodzisz do końca. Czujesz, jak moja cipka jest wypełniona wibrującym sprzętem. Stymuluje cię to dodatkowo. Bierzesz mnie najpierw powoli, potem przyspieszasz. Ból miesza się z rozkoszą aż czuję tylko przyjemność. Trzymasz wibrator, żeby nie wysunął się z mojej wąskiej mokrej szparki.

Wchodzisz coraz szybciej i głębiej aż niemal dochodzisz. Zatrzymujesz się na chwilę i całujesz mnie po szyi.

– Dobrze ci?

– Tak, cudownie.

Znów zaczynasz we mnie wchodzić i wychodzić. Szybciej i jeszcze szybciej. Chwytasz mnie za nadgarstki. Wibrator wypada ze mnie, ale nie ma to już znaczenia poza tym, że odsuwa nieco nasz orgazm. Jedną dłoń przesuwasz na moją szyję i lekko ją ściskasz, drugą dłonią pieścisz moją łechatczkę. Ach, tak! Wchodzisz jeszcze szybciej, cały twój penis wsuwa i wysuwa się z mojej dupci. Jeszcze szybciej i …

Twoja sprema wlewa się w mój tyłeczek. Po chwili też dochodzę. Moja cipka i dupcia kurczą się z rozkoszy.

Zostajesz we mnie chwilę. Całujesz moją szyję i plecy.

– Dawno mi z nikim tak dobrze nie było – mówisz – jak się w ogóle nazywasz?

Oboje zaczynamy się śmiać. Właśnie uświadomilismy sobie, że pożądanie wprost odebrało nam zmysły. Nie wiemy o sobie absolutnie nic.

Oceń opowiadanie:

3.7 / 5. Ocen: 6

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

One Comment

Dodaj komentarz