Jedna noc z moją macochą

Była godzina 17:30, kiedy wróciłem do domu i musiałem zwalić sobie konia. Podczas masturbacji oglądałem porno i marzyłem o zrobieniu tego z moją „seksowną” macochą. Wszystko działo się w mojej sypialni. Po tym, jak doszedłem, poszedłem do łazienki, aby się umyć.

Jedna noc z moją macochą
Jedna noc z moją macochą

Zostawiłem otwarte drzwi, a podczas mycia mój kutas był w pełni wyprostowany. Nagle usłyszałem: „Co ty robisz?”, odwróciłem się i okazało się, że w drzwiach stała moja macocha! Powiedziałem jej, że idę wziąć prysznic, a ona zapytała: „Czy mogę się przyłączyć?”. Byłem bardzo zaskoczony, ale odruchowo powiedziałem, że oczywiście może, więc zeszliśmy na dół do dużej łazienki i i weszliśmy pod prysznic. Zapytałem: „Dlaczego masz tam tak dużo włosów?” Odpowiedziała, że odkąd mój tata wyjechał w podróż służbową, nie musiała się golić, ale jej przyjaciółka miała przyjść tej nocy, więc postanowiła usunąć włosy dla mnie i dla niej.

Nigdy wcześniej nie byłem w towarzystwie nagiej kobiety, mój kutas był skierowany prosto w górę i twardy jak skała. Pokryła swoje miejsca intymne kremem do golenia i zaczęła się golić, podnosząc jedną nogę, dając mi piękny widok na swoją ciasną cipkę. Po całkowitym wygoleniu swojego krocza wzięła mnie za rękę i przesunęła nią po swojej cipce. Myślałem, że zaraz wybuchnę, ale udało mi się tego nie zrobić. Owinęła dłoń wokół mojego 20-centymetrowego kutasa i zaczęła go pocierać, mówiąc: „Nigdy nie myślałam, że jest taki ogromny!”. Uklękła i zaczęła mi obciągać, było fantastycznie. Zatrzymała się przed moim orgazmem i nadeszła moja kolej, abym ja ją zjadł. Usiadła na podłodze prysznica, a ja uklęknąłem między jej nogami, pochyliłem się i zacząłem ją lizać, była bardzo mokra i zaczęła jęczeć. Nagle wstała, a ja zapytałem: „Dokąd idziesz?” Odpowiedziała: „Wyjdźmy stąd, będziesz mógł mnie przelecieć”. Wyszliśmy więc, osuszyliśmy się nawzajem i poszliśmy do sypialni.

Położyłem się na jej łóżku, a ona weszła na mnie i wprowadziła mojego kutasa do swojej pochwy, byłem w niebie. Najpierw zaczęła powoli poruszać się w górę i w dół, a po chwili zwiększyła tempo. Jej ładne, duże cycki podskakiwały wszędzie. Powiedziałem jej, że zaraz dojdę, a ona wysapała, że mogę w środku niej. Zacząłem dochodzić, a ona podskakiwała coraz szybciej. Powiedziała, żebym poszedł na górę i ubrał się. Zrobiłem, co kazała, kiedy zadzwonił dzwonek do drzwi. To była jej przyjaciółka. Moja macocha otworzyła drzwi w samym szlafroku, a jej przyjaciółka zapytała: „Czy twój syn jest w domu?”. Odpowiedziała, że źle się czułem i położyłem się do łóżka. Śledziłem je, gdy skierowały się prosto do jej sypialni. Obie zaczęły się rozbierać i całować.

Po oglądaniu ich przez jakieś 10 minut wszedłem do środka, żeby je zaskoczyć. Miałem na sobie spodnie dresowe i koszulkę, położyłem się na łóżku i spojrzałem na jej przyjaciółkę, która miała łysą cipkę, z której wystawała połowa podwójnego wibratora i ogromne cycki. Moja macocha wykonała kilka szybkich pociągnięć dildo, a następnie wyjęła je i zajęła pozycję, żeby mogły zacząć się nim bzykać. Znów mi stanął, a przyjaciółka mojej macochy zaczęła zdejmować mi spodnie. Wzięła mojego kutasa w dłonie i zaczęła go powoli pocierać.

Szczytowały jednocześnie, po czym wyjęły dildo i odsunęły się od siebie. Ja położyłem się na koleżance macochy i zacząłem ją pieprzyć. To było wspaniałe uczucie. Potem przyjaciółka mojej macochy usiadła na moim kutasie, a macocha usiadła mi na twarzy, żebym wylizał jej cipkę, a one całowały się, gdy ja dotykałem tyłka przyjaciółki. Po jakimś czasie zmieniliśmy pozycję. Brałem macochę od tyłu na pieska, a jej przyjaciółka lizała mi jaja i bawiła się wibratorem na moim tyłku.

Nagle wyciągnęła mojego kutasa z cipki macochy i przyłożyła go do jej tyłka, mój kutas wszedł bez problemu, a było bardzo ciasno. Powiedziałem jej, że zaraz dojdę i wypełnię jej tyłek. Stało się tak, jak powiedziałem, nawet trochę spermy wylało się z jej tyłka na jej cipkę. Położyłem się, a one ustawiły się do siebie tyłem na czworaka i znów użyły podwójnego dildo. Moja macocha zrobiła mi kolejnego loda, a ja bardzo szybko zareagowałem i spuściłem się do jej gardła. Podzieliła się tym ze swoją przyjaciółką, plując jej do ust i całując się z nią namiętnie. Po wszystkim weszliśmy we trójkę pod prysznic i dobrze się bawiliśmy sikając na siebie nawzajem.

Jeszcze raz szczytowaliśmy dzięki wzajemnym pieszczotom, po czym poszliśmy razem do jednego łóżka i zasnęliśmy. Obudziłem się następnego ranka ze sztywnym kutasem, odwróciłem się na bok, żeby znaleźć się między nogami przyjaciółki macochy, sięgnąłem dookoła ręką, żeby złapać jej cycki i natychmiast włożyłem kutasa w jej cipkę. Pieprzyliśmy się przez 5 minut. Potem wyszliśmy na zewnątrz i poszliśmy popływać w basenie, gdzie wszyscy leżeliśmy na słońcu, bawiąc się ze sobą, odpoczywając i ciesząc się dniem.

Oceń opowiadanie:

4.2 / 5. Ocen: 101

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl