Dupodajka

Wyszłam dzisiaj z domu w krótkiej sukience bez majteczek na dworze było gorąco więc strój był idealny. Uwielbiam tak ubrana chodzić do galerii handlowych , lubię prowokować i być podglądaną a jednocześnie czuję się tam bezpiecznie.

Dupodajka

Dzisiaj do galerii wybrałam się pieszo , przechodząc przez remontowany most zauważyłam czterech robotników stojących na rusztowaniu przystawionym do mostu tak że ich głowy były na wysokości moich stóp i mogli bez problemu zobaczyć co mam pod sukienką. Nawet nie próbowali być dyskretni wszyscy czterej patrzyli się na mój goły tyłek a jeden z nich wyciągnął telefon i mnie filmował. Przez chwilę poczułam się speszona ale szybko to uczucie ustąpiło podnieceniu , odrobinę zwolniłam żeby mogli sobie popatrzeć dłużej.

Zeszłam z mostu alejką w dół w stronę galerii , szłam wzdłuż ogrodzenia oddzielającego plac budowy , moje serce biło mocniej a między nogami czułam że jestem wilgotna. Byłam zadowolona z siebie że to zrobiłam , jedna z moich fantazji erotycznych była taka że rozbieram się przed obcymi mężczyznami a potem wszystkim po kolei obciągam , co prawda rozbierałam się już dla obcych facetów ale tylko przed obiektywem kamerki internetowej. Byłam dumna z siebie że się nie wystraszyłam , to była świetna przygoda. Wtedy jeszcze nie wiedziałam że to nie koniec a moja przygoda potrwa znacznie dłużej.

Szłam dalej alejką aż do momentu gdy zobaczyłam że w bramie wjazdowej na teren budowy stoją ci sami czterej robotnicy którzy chwilę wcześniej oglądali mój goły tyłek.

Cześć , to był mój najlepszy dzień w pracy , takich widoków w pracy nigdy nie miałem.

Dziękuję . Odpowiedziałam lekko zawstydzona.

Ja Cię znam , oglądałem Twoje pokazy na kamerkach erotycznych , fajnie wypinasz tyłek , jestem Twoim fanem. Zamurowało mnie jak to usłyszałam , występuję na kamerkach już od dłuższego czasu ale do tej pory nikt mnie nie rozpoznał na ulicy a przynajmniej nie powiedział mi tego prosto w twarz.

Chyba zgodzisz się z robić zdjęcie ze swoimi fanami? Zapytał jeden z nich , zawahałam się ,przez chwilę nie mogłam wydobyć z siebie głosu.

Kotku to tylko zdjęcie , chyba nam nie odmówisz?

Ok , zróbmy to zdjęcie . Zgodziłam się pomimo że byłam zawstydzona i wystraszona i chciałam uciec jak najszybciej to zwyciężyła we mnie ciekawość i chęć przeżycia przygody.

Weszliśmy za bramę na teren budowy , chcieli żebym zrobiła sobie zdjęcie z każdym z nich z osobna. Stanęłam do zdjęcia z pierwszym złapał mnie za tyłek nic mu nie powiedziałam tylko się uśmiechnęłam najładniej jak umiem do zdjęcia. Następny podszedł do mnie stanął za mną i objął mnie rekami w pasie , powoli przesuwał ręce w górę a gdy zobaczył że nie protestuję położył je na moich piersiach po chwili zaczął zsuwać ramiączka mojej sukienki ,położyłam dłonie na jego dłoniach żeby go powstrzymać. Zatrzymał je i wyszeptał mi do ucha : błagam Cię zawsze marzyłem o takiej fotce , to będzie dla mnie najlepsza pamiątka jaką miałem w życiu. Opuściłam dłonie a on zsunął ramiączka mojej sukienki odsłaniając moje piersi. W międzyczasie wokół mnie zebrało się jeszcze więcej robotników było ich chyba ze dwudziestu gdy zobaczyli mnie z cyckami na wierzchu zaczęli gwizdać i bić brawo.

Patrz ilu masz fanów , powiedział facet stojący za mną , chyba nie zostawisz ich tak, należy i im się jakaś nagroda. Myślę że powinnaś ściągnąć tą sukienkę i w ty samym czasie energicznym ruchem ściągnął w dół moją sukienkę . Teraz stałam zupełnie naga a wkoło mnie było dwudziestu facetów , najmłodszy z nich wyglądał jakby dopiero co skończył szkołę a najstarszy był na pewno po pięćdziesiątce , miałam cały przekrój mężczyzn , chudzi i grubi , wysocy i niscy , wątli i dobrze zbudowani , prawie wszyscy trzymali telefony w reku i mnie nagrywali a ich dłonie czułam na całym swoim ciele, wpychali mi swoje palce do cipki i do tyłka. Słyszałam gwizdy i wyzwiska , wypnij dupę dziwko , klękaj i bierz do buzi obciągaro , będziesz naszym zbiornikiem na spermę , bierzemy kurwę do stróżówki.

Wysoki dobrze zbudowany mężczyzna złapał mnie w pół i zarzucił sobie na ramię jak szmacianą lalkę. Zaniósł mnie do baraku w którym stał mały telewizor , stolik na którym był czajnik elektryczny kubki talerze i sztućce , pod ścianą był łóżko na które mnie rzucił . Mężczyzna który mnie przyniósł wyciągnął ze spodni sterczącego kutasa , złapał mnie za włosy i nie czekając na moją zgodę wepchał mi całego kutasa do buzi , zaczęłam się krztusić ale mocno trzymał moją głowę . Próbowałam odepchnąć go rękoma ale jego kolega wykręcił moje ręce do tyłu i związał je sznurkiem. Po chwili która trwała dla mnie wieczność wyciągnął kutasa z mojej buzi , zaczęłam łapczywie łapać powietrze gdy nagle zesztywniałam z bólu , ktoś jednym mocnym i zdecydowanym ruchem wsadził mi kutasa do dupy i teraz obaj ruchali mnie jeden w dupę drugi w usta. Dość szybko poczułam jak ciepła sperma wypełnia mój tyłek i moje usta. Gdy skończyli podszedł do mnie najmłodszy którego nazywali po prostu Młody , przystawił kubek do mojego odbytu i czekał aż sperma z moje dupy spłynie do kubka. Inni dwaj założyli mi obrożę i smycz zrobioną ze sznurka , cały czas mnie filmowali i robili zdjęcia , będziesz sławna kurwo- słyszałam , przez okno widziałam kolejnych czekających przed barakiem na swoją kolej. Gdy Młody skończył zbierać spermę do kubka, wzięło mnie tym razem trzech , ruchali mnie w cipkę w dupę i w usta. Gdy skończyli Młody postawił talerz na podłodze , złapał za smycz i kazał kucnąć mi nad talerzem a sam wsadził mi kutasa do buzi. Sperma wypływała ze mnie na talerzyk w tym czasie jak on posuwał mnie w usta. Skończył bardzo szybko , wyją kutasa i uderzył mnie w twarz z otwartej dłoni , złapał za włosy , odchylił mi głowę do tyłu i powiedział- jeszcze nie skończyłem z Tobą kurwo po czym napluł mi w twarz i odszedł. Kolejni stwierdzili że łóżko jest zbyt wąskie i jest nie wygodnie. Wystawili stolik na środek baraku przywiązali moje nogi szeroko rozstawione do nóg stołu a gdy położyłam tułów na blacie moja głowa była poza nim. Teraz każdy mógł wygodnie sobie podejść albo od strony gdzie miałam wypiętą dupę i mnie ruchać w cipkę albo w tyłek albo z drugiej strony i wyruchać mnie w usta. W tej pozycji częściej się zmieniali ten co ruchał moje usta szedł posuwać moją cipkę a ten co ładował mnie w dupę szedł z kutasem do mojej buzi. Tak często się zmieniali że straciłam rachubę ilu mnie już wyruchało a ilu jeszcze czeka , oczywiście młody przez cały czas zbierał spermę wypływającą ze mnie. W tej pozycji częściej też dostawałam klapsy niektóre były tak mocne że aż mnie zatykało z bólu. Byłam jak niewolnica każdy mógł sobie podejść i mnie wyruchać.

Nagle usłyszałam jak Młody mówi:

-No szmatławcu to był ostatni , ale pamiętasz jak mówiłem że z Tobą kurwo nie skończyłem?

-Pamiętam

–Pamiętam Panie! Kurwo! I uderzył mnie w twarz.

-Pamiętam Panie.

-Dobrze kurwo widzę że szybko się uczysz. Odwiązał mnie od stołu pchnął na ziemię , uklękłam a on postawił przede mną talerz ze spermą którą zbierał przez cały czas.

-Teraz jak będziesz grzeczna dostaniesz deser lachociągu od swojego Pana. Powiedz mi kim jesteś?

-Jestem Twoją dziwką . Uderzył mnie w twarz potem złapał mnie za szyję a drugą ręką bił mnie po cipce.

-Kim jesteś?

-Jestem Twoją kurwą , zbiornikiem na spermę , Twoją niewolnicą Panie.

-Dobrze kurwo teraz dostaniesz deser.

Przystawił moją głowę do talerza ze spermą i kazał mi pić a sam wsadził mi kutasa do dupy i powolnymi ale mocnymi ruchami dymał mój odbyt. Tym razem nie skończył tak szybko, zdążyłam wypić całą spermę i wylizać dokładnie talerz. Gdy skończyłam wyjął kutasa z mojej dupy i wsadził mi do buzi i po chwili skończył.

W baraku byłam tylko ja i młody. Byłam wykończona mój tyłek i cipka był tak obolałe że chyba przez miesiąc będę chodzić okrakiem.

– No to fajrant – powiedział

– Proszę rozwiąż mi ręce.

Fajrant jest dla mnie a nie dla Ciebie. Podniósł mnie z podłogi położył na brzuchu na łóżku , przywiązał moją smycz do ramy łóżka tak że nie mogłam odnieść głowy, rozłożył mi szeroko nogi i też przywiązał.

Teraz sobie trochę odpocznij bo zaraz przychodzi druga zmiana i będziesz musiała ich wszystkich obsłużyć

Proszę nie , uwolnij mnie. Błagam Cię.

Miłej zabawy dupodajko , Przecież sama tego chciałaś.

Właściwie miał rację sama ich sprowokowałam , sam tu weszłam i sama dałam się im rozebrać. Tak jestem dupodajką. Zamknęłam oczy i czekałam aż kolejnych dwudziestu facetów przyjdzie i sobie na mnie ulży.

Oceń opowiadanie:

4.5 / 5. Ocen: 47

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz