Bardzo podniecająca lewatywa

Rozłożyłem jej uda, zacząłem pieścić cipkę. Najpierw lekkimi kółkami, przechodził i po brzuchu i łonie, potem dłonią od dołu do góry po pochwie. Zaczęła się powoli ruszać. Rozsunął jedną ręką hańbiące gąbki, środkowym palcem drugi wszedł do środka i zaczął cicho naciskać. Prowadził wokół żołędzi łechtaczki. Napinała się, rozciągała i ruszała w kierunku. W środku zrobiło się mokro. Włożyłem kolejny palec i szarpnąłem głębiej i szybciej. Drugą ręką obmacywał klatkę piersiową, brzuch, ramiona rozłożył na boki. Rozchylała się, drgnęła. Poczułem, że w środku mięśnie zacisnęły palce, a potem puściłem i uwolnił się obfity płyn. Jeszcze przez minutę schodziła, ściskając nogi i nie puszczając moich palców. Ucichła, rozłożyła szeroko nogi i Sutki zaczęły opadać.

Bardzo podniecająca lewatywa
Bardzo podniecająca lewatywa


Było mi miło i pochlebnie, że sprawiłem jej przyjemność. Sam kutas trochę się uspokoił, przeżyłem z nią Orgazm. Wziął ręcznik z kanapy położył ją na brzuchu. Otworzyła oczy. Spojrzała na mnie mglistym spojrzeniem i powiedziała: Dziękuję. Zasugerowałem, żeby położyła się trochę i odzyskała przytomność. Sam poszedł do łazienki umyć ręce. Kiedy wrócił, wciąż leżała. Przesunęła ręcznik i dotknęła cipki.

-Możesz mi wstawić? Jeszcze chcę. Dawno się nie pieprzyłam.

-Połóż się na kanapie. Jest wygodniej.

Zeszła ze stolika, wzięła z niego prześcieradło i rozłożyła na kanapie. Położyła się na plecach. Rozebrałem się. Naoliwiłem kutasa olejem. Patrzyła na niego. Położył się do niej, zaczął całować w usta. Odpowiadała. Po omacku chuj i jaja. Odwróciłem ją na plecy, wstała i ugięła się. Cipa wystaje do tyłu. Obnażyłem głowę i bez wysiłku wsadziłem kutasa. Dziura była w sam raz, nie duża ani mała. Zaczął pompować ją płynnymi ruchami, opierając się o macicę. Rękoma rozsunął pośladki, a następnie obmacywał klatkę piersiową. Potem się zmieniłem i wszedłem z przodu. Bardzo miło było ją pieprzyć. Poruszała się lekko w kierunku i dostosowywała się do mnie. Udało mi się wyciągnąć kutasa i spuściłem ją na brzuch. Odpoczywaliśmy, rozmawialiśmy o tym, o tym. Potem umyłem ją pod prysznicem, ubrała się, pocałował na torze. Obiecałam odwiedzać teraz często. Posprzątałem pokój i na ścianie zobaczyłem pieniądze, które dyskretnie zostawiła. Mogłabym tego nie robić, bo cieszyłem się nie mniej niż jej.
Byłem trochę zaskoczony, kiedy zadzwoniła tego samego dnia późnym popołudniem. Zapytałam, co robię, może spotkamy się i pójdziemy na spacer? Nie byłem zajęty, więc zgodziłem się, pojechałem za nią samochodem i pojechaliśmy jeździć po Moskwie. Na twarzy było ciepło i jeszcze słonecznie. Miała na sobie białą sukienkę z czarnym pasem, lekko się umalowała, w rękach była mała torebka. Chociaż byliśmy już dzisiaj w łóżku i zrobiliśmy wszystkie najbardziej intymne rzeczy, teraz rozmawialiśmy jakby na nowo, dopiero się poznaliśmy. Opowiadali o sobie nawzajem, znajdowali jakieś wspólne tematy. Nie wstydzili się, ale nie zamierzali się pieprzyć w samochodzie. Chociaż obaj wiedzieli, że może to być dzisiejsza noc.
Zaparkowaliśmy samochód przy Parku Kultury i poszliśmy tam na spacer. Jeździliśmy na przejażdżkach, jedliśmy kebaby. Z pozoru mogło się wydawać, że jesteśmy zakochaną parą. I prawdopodobnie tak było.
Potem pojechaliśmy już po wieczornej Moskwie. Do swojej dzielnicy przyjechali o jedenastej. Ucichła, czuła się trochę od dzisiejszych wszystkich wydarzeń. I mężczyzna, pierwszy od pół roku, któremu dała, spacer po mieście i znajomość z tym mężczyzną. Doświadczyłem mniej więcej tego samego. Zapytałem ją, gdzie jechać. Do domu lub do mnie. Powiedziała: do ciebie. Zostawiliśmy samochód w przedszkolu i poszliśmy do mojego mieszkania. Włożyłem herbatę, poszła do wanny. Rozebrałem łóżko, położyłem świeżą pościel. Wyszła w białych majtkach i staniku i wstydziła się mnie. Przyniosłem jej koszulkę polo, ubrała się i usiedli na herbatę. Po kąpieli pachniała świeżością i młodością.
I mieliśmy pierwszą noc we dwoje. Całowaliśmy się, bardzo długo lizałem jej cipkę. Była sprężysta, mała, smaczna. Kasia głaskała mi głowę i poruszała się pode mną. Potem wzięła kutasa do ust i zaczęła ssać. To było urocze. Złapała głowę i polizała ją, przesuwając dłonią w dół lufy. Bałem się skończyć przed czasem, poruszyłem się, dając do zrozumienia, że chcę ją wstawić; położyła się, odwróciłem się i natychmiast znalazłem właściwe miejsce. Zaczął kurwa, Powolny, szybki, szarpnięć i głęboko. Na wszelki wypadek. Jęczała głośno i ulegała mi. Nie mogłem się od niej oderwać i doszedłem do środka. Chwyciła mnie za ręce i przycisnęła do siebie.
Wypoczęliśmy, umyliśmy się. Powiedziała, żebym się nie martwił o jej zakończenie: zabrała ze sobą pigułki antykoncepcyjne i możesz się pieprzyć za dużo. Co kontynuowaliśmy za pół godziny. Teraz rak.

Zaczęła często przychodzić do mnie na noc. Dopóki nie wyprowadziła się z rzeczami, ale zajęła się domem, gotowała Jedzenie i wydaje się, że wszystko to sprawiało jej przyjemność. Nie składałem już ogłoszeń dotyczących masażu, ale dwa tygodnie później w piątek wieczorem dostałem telefon, a kobieta poprosiła ją, aby powiedziała jej o masażu, warunkach i czasie, kiedy mogę go wziąć. Kasia była u mnie. Zakryłem słuchawkę i zacząłem się z nią konsultować. Powiedziała, że nie ma w tym nic złego, niech przyjdzie. Zaplanowałem sesję na dwunastą po południu. Kasia sama wpadła na pomysł zostania moją asystentką, a potem sama spróbowała zrobić masaż. Nie była zazdrosna o mnie, powiedziała, że to jakieś pieniądze, a jeśli kobieta chce więcej niż Masaż, to też nie jest to problem, wszystko się zdarza. I pomyśleliśmy, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, złożymy kolejne ogłoszenie. Nigdy nie zaprosimy tylko mężczyzn na Masaż. To jest fundamentalne, tutaj byłem jak krzemień i zgodziła się ze mną ze śmiechem.
Rano wymyśliliśmy plan działania, kto i co zrobi, omówiliśmy obowiązki Katyi i czekaliśmy na klienta, trochę zaniepokojony. Ubrałem swoje przeznaczone do tego ubrania, Kasia wybrała krótką spódniczkę w Kratę, białą koszulkę i chustę na głowę. Byliśmy trochę zdenerwowani i obawialiśmy się, że kobieta nie przyjdzie, a wszystkie nasze przygotowania są daremne.
O 12: 05 zadzwonił telefon. Otworzyłem drzwi i weszła kobieta. Miała na sobie ciemnozielony Garnitur: spódnicę tuż pod kolanami, kurtkę, białą bluzkę, klatkę piersiową dość dużą. Wyglądała na czterdziestolatkę, nie pełna, piękna, z blond długimi włosami. Z wyglądu bogata i udana. Katya i ja spodziewaliśmy się prostszej kobiety. Też nas zbadała i pewnie trochę się zdziwiła, po co tu Kasia. Przedstawiła się:

-Mam na imię Ludmiła, chciałabym zrobić u Ciebie Masaż.

Zaprowadziliśmy ją do pokoju i pokazaliśmy na krześle. Usiadła, rozpięła kurtkę. Powiedzieć:

– Jestem zamożnym człowiekiem. Miałem masażystę, bardzo dobrego faceta, ale wyjechał do Izraela.

Szukam kogoś na jego miejsce. Jeśli twój Masaż mi odpowiada, możemy umówić się na dalszą współpracę. Teraz chcę dobrze rozciągnąć plecy, nogi, ramiona, a potem z przodu coś lekkiego, może być erotyczne. Pobudzenie i relaks. Czy to możliwe?
Odpowiedziałem:

Tak, oczywiście. Nazywam się Igor, dziewczyna Katya. Mam duże doświadczenie jako masażysta, pracowałem w klinice, potem trochę w domu. Zrobię wszystko zgodnie z Twoimi życzeniami.

-Dobrze, na razie jestem zadowolony. Zaczynamy?

Katya poszła z nią do innego pokoju, w którym wszyscy już wcześniej przygotowaliśmy: stół, wazon z kwiatami, krem, spryskaliśmy lekki zapach perfum. Wszedłem do nich dziesięć minut później. Ludmiła leżała na plecach, na pupie biały ręcznik. Kasia o czymś z nią rozmawiała, masując ręce. Powiedziałem

-No to zaczynamy.

Nałożyłem na dłonie trochę oleju i razem z Kasia rozpoczęliśmy Masaż. Ugniatała stopy, masowała golenie. To była jej Strefa odpowiedzialności. Moje były ramiona, plecy, Tyłek, biodra. Ludmiła dbała o siebie, prawdopodobnie uprawiała sport, choć nieregularnie. Ciało było rozwinięte i gęste. Nie było tłuszczu ani chudości. Po dwudziestu minutach masażu dobrze ją rozgniataliśmy. Była całkiem zadowolona. Powiedziała, że na razie wystarczy i odwróciła się na plecy. Moje spojrzenie otworzyło duże piersi, które nie łączyły się z ciałem, ale były dwoma wysokimi wzgórzami z spuchniętymi sutkami, brzuch nie był, zawstydzone usta były lekko uchylone jako wejście do jaskini. Wzdłuż szczeliny włosy nie były ogolone i kontynuowały się nieco w górę w kierunku brzucha. Ludmiła poprosiła, aby zająć się piersią i sikaniem, pracować domięśniowo palcami. Zrozumiałem ją i pokazałem Katie na piersi, a sam zająłem się brzuchem i pochwą. Po pięciu minutach Cipka zaczęła reagować na mój dotyk, palcem wskazującym jechałem w środku, jakby zapoznając się z jej przedsionkiem, a następnie przeniknął do przodu – i ścisnęła mnie, zaczęła się tam uczyć, pchnął palec do przodu, dążąc tak głęboko, jak to możliwe, poczuł jej smarowanie, a ona zachłysnęła. Sutki nalały soku, usunąłem Ręce Kati i sam zacząłem masować piersi. Kasia spojrzała na to wszystko szeroko otwartymi oczami i chyba też się bardzo podnieciła. Ludmiła rękami rozłożyła wargi sromowe. Wtargnąłem do środka dwoma palcami, drugą ręką obmacywałem łechtaczkę i zacząłem ją lekko masować. Aż pochyliła się ku mnie, wydając jęk. Natychmiast uspokoiła się, wyczerpała i ucichła. Moje palce były w smarze. Wziąłem ręcznik i położyłem go na brzuchu. Powiedzieć: – Proszę się wyluzować. Nie ma gdzie się spieszyć.

Poszedłem umyć ręce w wannie. Kasia usiadła na kanapie patrząc na klientkę. Ona też doświadczyła wielu emocji. Potem Ludmiła spłukała się pod prysznicem, ubrała się i wyraziła ogromną wdzięczność Katyi i mnie. Powiedziała, że jest młodsza o pięć lat, znów stonowana i pełna energii. Przeprosiła za gwałtowną reakcję na moją penetrację i jeśli nam to nie przeszkadza, nadal skorzysta z naszych usług. Odpowiedzieliśmy, że będziemy zadowoleni. Wychodząc, położyła kopertę na stoliku nocnym. Katya i ja wydychaliśmy powietrze. Mimo to kosztowało nas to więcej pracy. Ale byliśmy zaskoczeni i zachwyceni, gdy znaleźliśmy trzysta dolarów w kopercie. To była dla nas dobra kwota. Wyraziłem opinię, że trzeba ją podzielić, Katie dwieście, ja sto, albo na pół. Rozważała odłożenie pieniędzy na wspólną skarbonkę na coś dobrego dla nas obojga. Zgodziłem się.

Oceń opowiadanie:

2 / 5. Ocen: 39

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl