Z mężatką

Był ciepły letni wakacyjny wieczór, jak w każdą sobotę postanowiliśmy się wybrać z kolegą na dyskotekę. On wziął auto i pojechaliśmy po 22 do klubu w którym zbierała się młodzież a w szczególności gorące laseczki z całej okolicy.

Z mężatką
Z mężatką

Jak zawsze w sobotę o tej porze musieliśmy swoje odczekać w kolejce przed wejściem, jednak po około 15 min. byliśmy już w środku. Przed nami rozciągał się duży parkiet w większości zapełniony przez wywijające tyłkami nastoletnie panienki. To był podstawowy powód dla którego lubiłem takie miejsca wiec poszedłem do baru po drinka i popijając wódke z kolą obserwowałem bawiące się dziewczyny.

Nie trwało to jednak długo bo po chwili przyszedł kolega z koleżanką z klasy. Ola była miłą i ładną 18 miała długie blond włosy i śniadą cerę. Miała dziś na sobie obcisłe niebieski dzinsy i niebieską bluzeczkę spod której wystawał sexy brzuszek. Po chwili rozmowy zaprosiła nas do swojego stolika gdzie z koleżankami opijały osiemnastkę. Przy stoliku siedziała jeszcze Ania i Kasia, Kasia byla brunetką o ciemnych oczach pełnych blasku a przede wszystkim pełnymi prowokacji. W szkole widziałem że często na mnie zerka i pewnie miała na mnie ochotę. 18 obchodziła Ania . Ania była gorącą imprezowiczką nosiła buty na szpilkach, czarne leginsy które podkreślały jej tyłek i tak samo jak Ola bluzkę odsłaniającą brzuszek.

To był podstawowy powód dla którego lubiłem takie miejsca wiec poszedłem do baru po drinka i popijając wódke z kolą obserwowałem bawiące się dziewczyny. Nie trwało to jednak długo bo po chwili przyszedł kolega z koleżanką z klasy. Ola była miłą i ładną 18 miała długie blond włosy i śniadą cerę. Miała dziś na sobie obcisłe niebieski dzinsy i niebieską bluzeczkę spod której wystawał sexy brzuszek. Po chwili rozmowy zaprosiła nas do swojego stolika gdzie z koleżankami opijały osiemnastkę. Przy stoliku siedziała jeszcze Ania i Kasia, Kasia byla brunetką o ciemnych oczach pełnych blasku a przede wszystkim pełnymi prowokacji. W szkole widziałem że często na mnie zerka i pewnie miała na mnie ochotę. 18 obchodziła Ania . Ania była gorącą imprezowiczką nosiła buty na szpilkach, czarne leginsy które podkreślały jej tyłek i tak samo jak Ola bluzkę odsłaniającą brzuszek.

Dziewczyny już były cieplutkie i kazały mi się napić za zdrowie Ani oczywiście nie odmówiłem, przeszły jeszcze dwie może trzy kolejki i również zrobiło mi się gorąco. Dziewczyny miały już niezle w czubie i umylały sobie żebym zatańczył dla nich przy stoliku a że ja też już byłem wypity zgodziłem się i zacząłem bujać tyłkiem przed koleżankami. One krzyczały i podawały mi różne rozkazy do zrobienia ogólnie niezła zabawa była i zanim się opamiętałem już byłem bez koszulki. opamiętałem się i usiadłem przy stoliku dziewczyny oczywiście były zawiedzione i marudziły nic dziwnego bo miały już niezłą banie. Obejrzałem się po sali i zobaczyłem że zerkają na mnie dwie kobiety ze stolika na przeciwko. Gdy nasze oczy się spotkały kobiety zaczęły się uśmiechać do mnie.

Odwróciłem się z powrotem ale panie zostały w mojej głowie. Niestety koleżanki oznajmiły mi że przyjechał brat Ani po nie i muszą się już zbierać. Szkoda pomyślałem miałem towarzystwo gorących dziewczyn a teraz zostałem sam z kolegą. Na pożegnanie dostaliśmy po całusie w policzki i dziewczyny wyszły. Rozejrzałem się w koło i zobaczyłem że panie nadal zerkają w moją strone. Panie wyglądały na sporo starsze ode mnie ale i dość atrakcyjnie, nie mogłem o nich przestać myśleć przez co znowu obróciłem w ich strone głowę wtedy spostrzegłem że jedna z nich przywołuje mnie machając palcem. Pomyślałem raz kozie śmierć wstałem i podeszłem do ich stolika. Kobiety porosiły żebym usiadł po czym przedstawiły się:

– Jestem Agnieszka a to jest Martyna

– Miło mi jestem Wojtek.

– Widziałyśmy jak tańczysz dla tamtych dziewczyn i spodobało nam się ogónie to gustujemy w starsych od ciebie facetach ale ty nam wpadłeś w oko co ty na to ?

Byłem kompletnie zaskoczony jednak zdołałem zdołałem wyksztusić z siebie że się cieszę z tego. 

– Mamy dla ciebie Wojtku propozycje zatańczysz dla nas u mnie w domu a my się tobie odwdzieńczymy. żadko się zdaża taka propozycja więc odparłem:

– Zgadzam się. 

Nim zorientowałem się jechaliśmy już taxi do domu Agnieszki. Agnieszka była mężatką podobnie jak z resztą Martyna lecz mąż podobno był w delegacji więc nie ma się czym przejmować mówiła Aga. Martya kazała mi się rozgościć a właścicielka poszła zrobić nam po drinku. Martyna miała kasztanowe włosy, czarne obcisłe leginsy i czarną bluzke na ramiączkach z dużym dekoltem z którego dobrze prezentowały się jej piersi. Gdy Aga przynosła drinki pochyliła się w strone Martny a ja zobaczyłem jej zgrabny wypięte tyłek wypiety w moją strone i wtedy poczułem jak mój penis się podnosi.

Aga wogóle była sexy była ciemną blądynką z dłułgimi włosami i opaloną skurą miała duże kształtne cycki. Włączyła muzykę , usadła obok Martyny i kazała mi zrobić striptis. Powoli się rozkręcałem ale widziałem że kręci je to, kazały zdjąć mi podkoszulkę a potem spodnie. Szybko zostałem w samych bokserkach i widać było że penis mi stoji. Aga kiwneła żebym podszedł do niej, gdy podszedłem złapała za bokserki i pociągła je tak mocno że penis mój oddał jej w twarz. Skrzywiła się ale po chwili uśmiecneła się i powiedziała że za to będe musiał robić co mi karze. Zgodziłem się zresztą kto by się nie zgodził. Podciągneła sukienkę rozłużyła nogi i kazała lizać swoją cipke.

Robiłem to dłułgo i przykładałem się do zadania a Aga jęczała z zadowolenia. Martyna dłułgo sama nie wytrzymała złapała mnie za głowe i kazała sobie teraz lizać muszelke, za to Aga była już tak podniecona że weszła podemnie i włożyła moją pałe do swojej buzi i ssała ją z zawzięciem. Po chwili Martyna nie wiedziała co się dzieje stać ją było jedynie na głośne jęczenie. Aga wsała podwineła jej bluzkę i zaczeła lizać jej nabrzmiałe sutki Martyna w zamian włożyła jej rękę w za majtki masowała cipeczkę. Następnie Agnieszka kazała mi usiąść na łóżku a sama mnie dosiadła. Ostro mnie ujeżdzała bez wytchnienia. Jej duże cycki falowały przed moją twarzą, nie mogłem zachwycać się dłułgo tymi widokami bo Marcyś kazała się położyć, dosiadła moją twarz i kazała wsadzać język w dziurkę. Kobiety po chwili się zamieniły miejsczmi tylko ja dalej leżałem ale nie narzekałem.

Następnie wstały wypieły tyłki i kazały walić się na przemian. Pierwszą wziąłem Age od tylca. Nieżle mi się wypięła a ja ją waliłem ile tylko miałem siły tak mie podniecało to jak krzyczała żeby ją pieprzyć że w końcu doszedłem i zalałem ją spermą. Martynie się to nie spodobało i powiedziała że mnie nie wypuści dopóki jej porzadnie nie zaspokoje. Popatrzyły na mojego zdechłego penisa i powiedziały że trzeba coś z nim zrobić. Kazały mi usiąść wygodnie a same zaczeły go ssać na przemian dopóki nie postawiłem masztu, wtedy Marcysia się wypieła ja złapałem ją za tyłek i wziąłem od tylca. Marcysi się podobało i zabroniła mi dochodzić więc pieprzyłem ją bez odpoczynku aż nie zrobiłem jej dobrze. Gdy skończyliśmy było już widno. Aga dała mi swój nr. tel. i zamówiła taxi do domu. I tak się skończyła wakacyjna noc.

Oceń opowiadanie:

2.8 / 5. Ocen: 33

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl