Wakacje Eli

3

Ela miała 21 lat była średniego wzrostu dobrze zbudowaną blondynką. Pewnego kwietniowego poranka przyszedł listonosz i przyniósł jej list. Był to list od koleżanki jej mamy u której często spędzała wakacje okazało się, że znów ją zaprasza. Nie była tam już parę lat pewnie dużo rzeczy się zmieniło, ale że nie miała zbyt wielu planów na spędzenie wakacji odpisała Wiolecie, że przyjedzie… Trzy dni później wsiadła w pociąg i jechała cały dzień z Krakowa do małej miejscowości pod Gnieznem. Gdy dojechała do Gniezna na przystanku czekała na nią Wiola była młodą kobietą tak jak jej mama ( bardzo szybko zaszła w ciążę już w wieku 14 lat). Zabrała ją do auta i zawiozła do domu. Ela nie mogła doczekać się, aby zobaczyć jak wszystko wygląda. Okazało się, że Wiola z mężem otworzyli ośrodek agroturystyczny ze stadniną. Wszystko wyglądało niesamowicie. A jeszcze wieczorem miała być impreza dla gości. Ela rozlokowała się w małym pokoju na poddaszu i spoglądała przez okno dostrzegła tam grupę młodych mężczyzn grających w siatkówkę. To była jej ulubiona gra więc postanowiła zejść na dół i zapytać się czy nie może zagrać z nimi.

Oczywiście chłopacy się zgodzili. Było naprawdę fajnie gra szła jej dobrze wszyscy ją podziwiali, zwłaszcza jeden Grzesiek, któremu od razu wpadła w oko. Po meczu zapytał się czy będzie na imprezie wieczorem zarumieniona Ela powiedziała, że owszem. Wieczór zaczął się od ogniska i tańców . Ela ubrana w zwiewną sukienkę skakała przy płomieniach jak bogini Grzesiek ciągle zapraszał ją do tańca. W środku wieczoru zaproponował żeby wyszli gdzieś w ustronne miejsce. Ela powiedziała ,że mogą iść do jej pokoiku ,nie zwlekając tam się udali. Wchodząc po schodach na górę Grzesiek podłapywał Elę za pupę co się jej strasznie podobało ,gdy weszli do pokoju i się zamknęli chwilę porozmawiali . Ela nie była dziewicą miała już paru partnerów raz zdarzył się jej przygodny seks ,ale po imprezie zakrapianej alkoholem co sprawiło ,że nie za bardzo pamiętała co się działo dziś nic nie piła nie miała na to czasu.. Grzesiek powiedział jej do ucha ,że ma na nią straszną ochotę..Jej ciało zadrżało..Po czym poczuła jego dłonie na swych nagich piersiach ,nawet nie spostrzegła kiedy ,a nie miała już na sobie niczego. Jej piersi były duże , Grzesiek ściskał je i masował po czym zaczął je całować i lizać jej sutki, które teraz zrobiły się twarde i sterczące. Wziął ją na ręce i zaniósł na łóżko całował jej całe ciało ,gdy Ona wstała i zaczęła dopierać się do niego dotykała jego torsu i muskała ustami szyję po czym polizała jego uszy zahaczając językiem usta schodziła niżej zatoczyła koła na jego piersiach zeszła niżej na podbrzuszu cmokała go ,czuła jak jego ciało się spina.. jej podniecenie stawało się coraz większe.. doszła językiem do krocza ,ale zjechała szybko na dół całując jego uda .

Po chwili zabrała się za masowanie jąder i jedną ręką chwyciła penisa, zaczęła ruszać ręką z góry na dół zaciskając delikatnie dłoń. Penis był twardy i gotowy Grzesiek nie mógł już wytrzymać poprosił Elę ,żeby na niego weszła. Szybko wsunął się w jej szparkę Ela zaczęła się ruszać w przód i w tył siedząc na nim ,następnie przytuliła się do niego i ruszała biodrami z góry na dół chwilę trwając w tej pozycji zamienili się miejscami , Ela leżała pod Grześkiem , a On zgrabnie manwerował w jej pochwie czuła ,że zaraz eksploduje powiedziała ,żeby do niej mówi ł sprośne rzeczy.. szeptał ,że jest jego suką ,że ma dojść i piszczeć z rozkoszy , złapał ją za cycki i zaczął się ruszać coraz szybciej i szybciej ,aż w końcu Ela zaczęła się prężyć i piszczeć ,gdy skończyła zeszła z niego i wzięła jego penisa do ust nie trwało to długo bo Grzesiek czuł się niesamowicie po chwili doszedł i zalał twarz Eli . Taka umazana wyglądała ślicznie. Podał jej chusteczkę i czule ją pocałował mówiąc ,że było niesamowicie. Nie musiał mówić Ona czuła to samo…

Oceń opowiadanie:

2.2 / 5. Ocen: 25

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

One Comment

Dodaj komentarz