Seks z sąsiadką z dołu

Historia przytrafiła mi się tydzień temu.
Z sąsiadami z dołu mamy dobre relacje. Często spotykamy się na kawie, imprezie albo grilu.
Podczas jej 45 urodzin impreza zrobiła się luźna, alkohol zaszumiał wszystkim w głowach, a kobietom szczególnie.

Zaczęły się tańce, no i jak to bywa dziewczyny się zgrzały, sąsiadka zrzuciła z siebie bluzkę i została w staniku w jej ślad poszły wszystkie dziewczyny. Widoki niesamowite. Szczególnie piersi sąsiadki utkwiły mi w pamięci. Duuuże pełne cycuszki szczelnie wypełniały stanik, chociaż pozostałe też nie miały niczego sobie ale Ona?.
Od tamtej pory miałem na nią chrapkę, tylko nie było okazji.
Okazja trafiła się właśnie tydzień temu.
Wracałem właśnie z pracy z nocnej zmiany, spotkałem ją na klatce schodowej.
Ona też miała nocną zmianę. Zamieniliśmy parę słów i rozeszliśmy się do mieszkań. Powoli zacząłem szykować się do snu i słyszę telefon.
Odbieram i słyszę Agnieszkę.
– Słuchaj Mariusz nie masz czasem ochoty się napić kawy, Piotrek poszedł do pracy a samej mi się nie chce, i co ty na to?
Po chwili zastanowienia odpowiedziałem?
-Już z chodzę.
Przebrałem się w dresy i za parę minut stałem u Niej pod drzwiami.
Wszedłem do środka a Ona już zaczęła szykować szklanki gdy nagle się spytała..
– A może masz ochotę na brandy lepiej mam się będzie spało..
– Dlaczego nie ? odpowiedziałem a Ona nalała po szklaneczce.
Usiedliśmy włączyła TV i zaczęliśmy rozmawiać o różnych bzdetach. Przy tym pękała szklanka za szklanką. W głowach zaczęło nam szumieć. Zaczęła bawić się pilotem i włączyła na kanał z muzyką, akurat leciała jej ulubiona piosenka. Od razu poderwała się na równe nogi, podeszła do mnie złapała mnie za rękę i wyciągała mnie na środek pokoju, bo chciało jej się tańczyć. Też sobie porę wybrała pomyślałem, lekko się opierałem, ale w końcu uległem.
Zaczęliśmy tańczyć przez myśl mi przeleciało, że mógłbym wykorzystać sytuację i pomacać te jej cycuszki. Tak też zrobiłem w tańcu zacząłem co chwila niby przypadkiem dotykać jej balonów. Były super, to znów od czasu do czasu podczas obrotów muskałem ją po tyłku.
Piosenka się skończyła a ona stwierdziła, że idzie założyć coś luźniejszego. Jak wróciła to miała na sobie obcisłą bluzeczkę z dekoltem i luźne spodenki. Ach te cyce pomyślałem.
– Tańczymy dalej ? powiedziała i wyciągnęła mnie na środek pokoju.
Zaczęliśmy tańczyć?
Teraz to miałem widok, Ona trochę niższa duży dekolt normalnie zaczęło się powoli we mnie buzować. Do tego te krótkie spodenki przez które lepiej czułem jej dupcię bo jednak dżinsy trochę zniekształcały dotyk. Co jakiś czas powtarzałem figurę z wychylaniem do tyłu wtedy zamiast trzymać ją w pasie układałem rękę tak, że jak się wychylała jej jędrna pupcia lądowała w mojej dłoni.
Zaczęła się wolna piosenka, już myślałem, że skończymy i trochę ochłonę, ale nic z tego. Agnieszka przywarła do mnie całym ciałem. Cycuszki Roz plaszczyły się na moim torsie.
Ciśnienie mi podskoczyło i nie tylko ciśnienie ?mały? także a, że nie noszę bielizny to dresy za dużo nie ukryły. Po prostu miałem niezły namiocik. Musiała go wyczuć, bo w pewnym Momocie straciła rytm i zaczęła tak kręcić ciałem aby on znalazł się między jej udami.
Tak tańczyliśmy przez chwilę nagle odskoczyła spojrzała mi w oczy później na niego podeszła złapała mnie za nogawki i powiedziała?
– Przeszkadzają mi te spodnie bo mnie drapią i w tym momencie pociągnęła je w dół.
Stanąłem wtedy jak wryty przed nią z opuszczonymi spodniami i sterczącym Wackiem.
A Ona bez ceregieli skończyła ściągać mi spodnie, wstała i zaczęliśmy dalej tańczyć. Zrobiła kilka dziwnych ruchów ciałem i Wacek znów znalazł się między jej udami. Tańczyliśmy i co krok mały wędrował po nodze coraz to wyżej i wyżej. Aż dotarł do końca wyczułem na nim ciepło jej cipeczki i o dziwo też nie miała bielizny.
Wolna piosenka się skończyła a My dale tańczyliśmy wolnego.
Teraz Wacek ocierał się o jej cipkę. Jak już zrobiła się dobrze wilgotna i to kilka kropel wydostało się na zewnątrz co nasmarowało jej wejście do groty. Teraz Wacek raz za razem zaczął wnikać w jej grotę, aż w końcu cała główka zanurzyła się w jej czeluściach, wtedy zrobiłem wychył do przodu i wbiłem go prawie po same jajka. Agnieszka jęknęła głośno. Kilka ruchów i zeszła. Pchnęła mnie na tapczan. Zaczęła się rozbierać i wtedy ukazał się ten niesamowity widok. Balony w całej okazałości co za przeżycie. Klękła między moimi nogami i wzięła go w usta. Doiła go tak mocno, że aż myślałem że zaraz skończę . To znów zaczęła lizać mi jajka i zjeżdżała coraz niże i niżej zatrzymała się na mojej kakaowej dziurce. Pierwszy raz byłem tak zaprawiony, wróciła do Wacka i znów go doiła.
– Teraz ja powiedziałem. Zmieniliśmy się miejscami ja klękłem a ona usiadła na tapczanie i rozłożyła szeroko nogi. Zacząłem lizać jej słodkie dziureczki . Robiłem to z takim zapałem, że ąż doszła. Wiła się jak węgorz. Gdy już złapała tchu powiedziała ,a wnet rozkazała mi, że mam go jej wsadzić głęboko, Tak też zrobiłem zacząłem popychać sąsiadkę aż jęczała. Po paru minutach odepchnęła mnie wstała i wypieła się do mnie Tylkiem.
– Wbij go po same jaja słyszysz?
Po jakieś chwili kazała mi się położyć na ziemi. Gdy to zrobiłem wskoczyła na mnie i zaczęła mnie ujeżdżać uniosła się i znów gwałtownie opadła do końca. Nagle uniosła się złapała Wacka w rękę i zaczęła opadać, wtedy zorientowałem się, że nadziewa się na mnie kakaowym oczkiem. Zaczął powoli wnikać w środek, Gdy główka znikła w środku wyjęła go i znów zaczęła go w sobie zatapiać aż w końcu wszedł do końca. I zaczął się galop.
– Wstań i wypnij się ? powiedziałem po chwili.
Gdy już to zrobiła znów wbiłem się w jej oczko po czwili zmieniłem dwórki i tak w kółko. Po pewnym czasie orgazm zmów wstrząsnął Jej ciałem. Przyspieszyłem tępa. Oznajmiłem Jej ,że dochodzę a ona?
– Chcę do buzi?
No to jej dałem. Połknęła wszystko i wylizała dokładnie. Pobawiła się jeszcze trochę Wstała i zaczęła się ubierać mówiąc?
– Musisz już iść , bo zaraz dzieci wrócą że szkoły. Wstałem i ubrałem się, a gdy wychodziłem usłyszałem..
– W piątek też mam nocki i możesz wpaść na kawę.
Na pewno to zrobię ?

Oceń opowiadanie:

3.9 / 5. Ocen: 76

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz