Seks z internistą

dvs

Opowiem Wam co mi się przydarzyło wczoraj. To było niesamowite…. Może trochę wprowadzenia, mam 32 lata, jestem lekarzem, internistą, pracuję w Warszawie. Mam też prywatny gabinet, wczoraj przyjmowałem w nim do 20-tej. Na 19:30 miałem umówioną ostatnią pacjentkę, moją pacjentkę od dawna, sympatyczną młodą dziewczynę, pracownicę jednego z zachodnich banków. Pani Iza przyszła jak zwykle punktualnie, pielęgniarka wprowadziła ją do gabinetu i dała mi wzrokiem znak, że wychodzi bo nikt już nie czeka. Żeby nie było wątpliwości ja bardzo serio traktuję przysięgę Hipokratesa i nigdy do tego wieczoru nawet nie zauważyłem w żadnej mojej pacjentce kobiety, kocham kobiety ale w pracy są dla mnie tylko pacjentkami.

Omówiliśmy z Panią Izą wyniki badań i zaprosiłem ją na leżankę, aby dokonać badania. Gdy osłuchiwałem ją nagle ku mojej totalnej konsternacji poczułem, że jej ręka wędruje po wewnętrznej stronie mojego uda, aż do kroku i łapie mnie mocno za przyrodzenie. Zmieszany spojrzałem jej w oczy, zobaczyłem jej śliczną zaróżowioną z podniecenia buzię… Powiedziała: zawsze chciałam to zrobić, odkąd Cię znam, chcę się kochać z Tobą tu w gabinecie.

Zanim się zorientowałem mój penis zniknął w buzi aż po korzeń, chwilkę go possała a potem zaczęła bardzo delikatnie maleńkimi ruchami lizać go po całej długości…. wyobrażam sobie, że tak musi dotykać motyl… Moje dłonie powoli opadły na jej obnażony biust, cudowne piersi, jędrne i o kształcie kropli wody, z twardymi, sterczącymi maleńkimi suteczkami w kolorze ciemnego brązu.

Spuść mi się w usta powiedziała Iza, co uczyniłem w ciągu paru minut, tak byłem podniecony tą sytuacją. Potem zaczęliśmy się całować, strasznie podniecał mnie zapach i smak mojego nasienia na jej ustach, co dziwne mój fiutek nawet nie zdążył opaść po wytrysku a już był znowu gotów do boju. Położyłem Izę na leżance a sam rozchyliłem jej nogi i zacząłem delikatnie lizać jej uda, wzgórek łonowy porośnięty delikatnymi, czarnymi włoskami. Delikatnie zacząłem dmuchać jej w cipeczkę co spowodowało, że Iza zaczęła drżeć jak szalona. Jej cipka była już tak wilgotna, że nadmiar śluzu wypływał w rowek międzypośladkowy. Zacząłem ją lizać po cipce i delikatnie zahaczać o łechtaczkę.

Włóż mi palec w pupę! Powiedziała Iza. Rozchyliłem jej nóżki bardziej i podniosłem nieco do góry, zacząłem lizać okolicę jej ślicznej dupki tak aby nawilżyć ją, potem delikatnie wprowadziłem w ciasny otworek środkowy palec, wskazujący delikatnie wprowadziłem w słodką cipeczkę…. Zacząłem delikatnie poruszać palcami w środku Izy a łechtunię zacząłem atakować na przemian językiem i oddechem, tak bardzo powoli i delikatnie. Po paru minutach Iza wyprężyła się jak kotka i nastąpiła fala orgazmu, która musiała trwać kilka minut. Nigdy jeszcze nie spotkałem dziewczyny, która by przeżywała tak cudownie orgazm.

Kocham Cię powiedziała….. nikt jeszcze nie kochał mnie tak cudownie, odkąd Cię poznałam Doktorku wiedziałam, że musisz być mój…. Pocałowaliśmy się jeszcze raz, mój fiutek jakby samoczynnie wślizgnął się do jej słodkiej cipki, oparłem Izę o ścianę, podniosłem ją troszkę za pupkę i zacząłem powoli, głęboko wbijać się w nią. Wiecie, takie głębokie ruchy, potem prawie wyjąć… po około 15 minutach zaczęły mnie boleć łydki ale nie chciałem przestawać, czułem, że oboje aż gotujemy się przed następnym orgazmem… Boże, jak chwycił nas orgazm to prawie wyliśmy z zachwytu!

Było cudownie, leżeliśmy na chłodnej podłodze, przytuleni, całując się delikatnie, spojrzałem na zegar, dochodziła północ… A ja myślałem, że minęła najwyżej godzina. Zaczęliśmy rozmawiać, opowiadać o sobie, około pierwszej doprowadziliśmy się do porządku i ruszyliśmy dalej…. A pod budynkiem niespodzianka…. obok mojej żółtej Astry Coupe (no cóż lubię sportowe autka, dlatego pracuję tylko prywatnie) stoi siostra bliźniaczka – czerwona. To Twoja? zapytaliśmy się oboje naraz…. Hmmmm…. Nawet auta kupiliśmy takie same.. Iza wsiadła do swojej, ja do swojej, jednak musieliśmy jeszcze wysiąść i się przytulić, umówiliśmy się na dziś wieczór do hiszpańskiej restauracji (bo oboje kochamy Hiszpanię jak się okazało). Trochę się boję tych podobieństw…. czyżbym się zakochał? A to wszystko z zadania się z pacjentką! Ale to ona zaczęła! Nie mogę się doczekać wieczoru, nigdy nie spotkałem takiej kobiety….

Oceń opowiadanie:

3.9 / 5. Ocen: 9

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl

Dodaj komentarz