Chciałam to zrobić szybko!

– Przyjedziesz dziś do mnie? – wysyłając SMS ‘a spodziewała się szybkiej odpowiedzi. Nie chciała kolejnej nocy spędzić sama w wielkim domu. Co właściwie miała robić siedemnastolatka po 21 w dzień przed jakże ważnym sprawdzianem?

Chciałam to zrobić szybko!
Chciałam to zrobić szybko!

– Jasne. Za 15 minut będę.

15 minut to niezbyt wiele czasu, ale w sumie była gotowa. Jeszcze dwie godziny temu wzięła gorący prysznic, przebrała się w błękitny szlafrok i zjadła kolację. Miała świadomość, że spotyka się z nim w jednym celu i była pewna, że on też o tym wie. Nie wiedziała zbyt wiele, ale też nie oczekiwała wielkiego przeżycia, chciała to zrobić ze względu na własny kaprys.

Usłyszała jak podjeżdża, widziała przez okno wysokiego mężczyznę. Jego fryzura doprowadzała ją do szału, a umięśnienie potęgowało pożądanie. Był jedynie rok starszy, co dla niej wydawało się to idealną sytuacją.

Usłyszała dzwonek. Poczekała chwilę i pociągnęła za klamkę.

Wszedł kulturalnie przez drzwi, zamknął je, powiesił kurtkę na wieszaku i spojrzał na nią. Ciemnobrązowe oczy sprawiały, że nie mógł spojrzeć nigdzie indziej. Czuł między nimi iskrę, która stopniowo przeradzała się w ogień.

Złapał ją za dłonie. Żadne z nich nie chciało się nawet przywitać. Zamknęli oczy i wymieniali namiętne pocałunki. Zaczynając od delikatnych ruchów ustami stopniowo przeszli do języków.

Rękoma rozwiązał jej szlafrok i pociągnął go na plecy, jej dłonie idealnie ułożyły się wzdłuż talii skutkując tym, że ubranie wylądowało na podłodze, a kobieta była w samej bieliźnie. Jej dłonie wędrowały po jego włosach i ciele, te były na tyle blisko, że przez spodnie czuła jego przyrodzenie.

Nie pozostała dłużna i ściągnęła mu spodnie, po czym pociągnęła go za ręce na górę do swojego pokoju.

Padli na łóżko. Tym razem nie bawiąc się za długo chłopak sam ściągnął koszulkę i rzucił gdzieś w ścianę pokoju. Przywarła go do łóżka i zaczęła namiętnie całować po całym ciele, a on postanowił wsunąć dłoń w jej bieliznę. Poczuł i uświadomił sobie jak bardzo jest już napalona, zdecydował się to wykorzystać wkładając jeden palec w jej cipkę. Zauważył, jak na ułamek sekundy jej ciało sztywnieje.

Dla niej to był znak. Rozpięła stanik i pochyliła się nad mężczyzną. Jej brązowe włosy otoczyły głowę kochanka, a sama odruchowo zaczęła poruszać udami w górę i w dół.

Mężczyzna chwilę possał jej sutki, jednak starannie zmienił pozycję, tym razem to on był na górze i miał lepsze pole do popisu. Niezbyt starannie zdjął własne bokserki, z których wystrzelił jego nabrzmiały penis.

Z nią postarał się bardziej, zsunął delikatnie materiał z ud podnosząc ją i przeciągnął po ogolonych nogach ku stopom. Rozszerzyła nogi, dłonie zacisnęła na pościeli i spojrzała w jego błękitne oczy.

Pierwsze wsunięcia były delikatne, chciał zobaczyć jak otwiera usta, jak zasłania je dłonią, na co szczególnie nie pozwalał.

Kolejne minuty sprawiły, że posuwał ją coraz mocniej i szybciej. Kobieta z początku próbowała się powstrzymać, jednak z coraz większym tempem pozwalała sobie na coraz głośniejsze jęki. Pociągnęła jego głowę do siebie i zaczęła całować jego usta.

Czuł, jak stopniowo dochodzi, widział jak ona staje się coraz sztywniejsza i nie może nad sobą zapanować.

Przerwał.

Widział ten uśmiech rozkoszy, te zadowolenie, a zarazem gniew w oczach, zdawał sobie sprawę z niedosytu po jej stronie, miał nadzieję, że mu nie odpuści. Nie pomylił się.

Przyciągnęła go do siebie tuląc mocno. Resztkami sił zmieniła pozycję, tym razem to ona była na górze. Kucnęła nad jego kolanami i spojrzała na przyrodzenie.

Złapała go w dłonie i wykonała kilkanaście szybkich ruchów w górę i w dół. Wdziała, jak jej kochanek kładzie się wygodnie na miejscu, w którym jeszcze była chwilę temu i czeka na rozwój akcji.

Zbliżyła kolana nad penisa, trzymając go w dłoni delikatnie sama wsunęła we własną cipkę i czuła jak ponownie rośnie. Pochyliła się w jego stronę, cały czas wykonując rytmiczne uderzenia udami o jego ciało.

Z zamkniętymi oczami oddała się upojnej chwili. Poczuła dotyk na piersiach i przyśpieszenie idące z jego strony. Objął ją mocniej i robił to coraz szybciej nie pozwalając dziewczynie zwolnić. Dom wypełnił się jej jękami.

W pewnym momencie poczuła jak dochodzi, jej serce przyśpieszyło, a ciało odmówiło posłuszeństwa. Chłopak resztkami sił dopiął swego, puszczając dziewczynę pozwolił jej oddać się chwili, a sam spuścił się w jej ciele, ta po chwili zsunęła się z jego penisa ku górze, sperma wraz z sokami wypłynęły.

Padli ze zmęczenia i zasnęli.

Rankiem obudził ich dzwonek dochodzący z korytarza…

Oceń opowiadanie:

4.9 / 5. Ocen: 199

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl