Biseksualne zabawy

Nazywam się Paweł, lat 20, jestem harcmistrzem, opiekunem grupy chłopaków. Dzięki jednemu z nich, Kacprowi zacząłem spotykać się z jego siostrą, Klaudią.


Biseksualne zabawy
Biseksualne zabawy

Związek jest wspaniały, seks pierwsza klasa, a niedawno moja dziewczyna miała urodziny. Dobrze wiedziałem o jej fantazjach i fetyszach i je znałem, wszystkie.
Na tydzień przed jej urodzinami myślałem o prezencie, byłem akurat na zbiórce harcerskiej. Widząc Kacpra od razu wpadłem na pomysł. Poprosiłem, żeby został po zbiórce. Znałem jego sekrety, więc bez problemu mogłem go przekonać do mojego pomysłu. Ich rodzice akurat wyjechali na wycieczkę z okazji rocznicy ślubu, więc ich duży do był pusty. Klaudia była na treningu kiedy przyszedłem wraz z jej bratem przygotować niespodziankę.

Koło 19 nastoletnia blondynka wróciła do domu, wiedziała, że będę na nią czekał, więc przyszła już przygotowana. Otworzyłem drzwi – No hej, kochanie – powiedziałem na przywitanie po czym pocałowałem ją czule w usta. Po skończonej czułości kontynuowałem – Mam dla Ciebie prezent. Czeka na Ciebie w salonie -powiedziałem z szelmowskim uśmiechem. Obydwoje poszliśmy do pokoju, a na dywanie na środku leżał nagi Kacper, z anal-plugiem z ogonkiem, zakneblowany, z obrożą i psimi uszami – Oto Twój piesek – powiedziałem z uśmiechem. – dzisiaj jest Twój – oznajmiłem. Zaraz usłyszałem „dziękuję”, a ona podeszła do psa.
– no to kochanie co teraz? Kolacja czy od razu będziesz trenować swojego pupilka?
– Hmmm… Może najpierw coś zjemy, a on niech poczeka… – powiedziała i znowu podeszła do mnie i dała mi całusa. Po kolacji wróciliśmy do Kacpra. Szybko pozbyliśmy się ubrań, a Klaudia przeszła do działania i ściągnęła knebel swojemu bratu. Od razu przeszła do rozkazów. Ja miałem usiąść na fotelu, a Kacper miał do mnie podejść. Kiedy klęczał przede mną dostał rozkaz zrobienia mi loda.

Obaj byliśmy zdziwieni, ale młody posłusznie zaczął robić mi loda, kiedy Klaudia usiadła na drugim fotelu. Powoli ssał żołądź, robił to niezdarnie, ale się starał. Brał mojego kutasa coraz głębiej, a na drugim fotelu Klaudia robiła sobie dobrze trzema palcami. Mój kutas nie mieścił się w ustach nastolatka więc krztusił się, a ja patrzyłem na Klaudię, a ona gestem dała mi znać, żebym zaczął ostrzej, a ja natychmiast złapałem go za włosy i zacząłem jebać go w usta, a z jego ust zaczęła lecieć ślina, nie nadążał za moim tempem i miał problemy z oddychaniem. Moim kutasem czułem ciasne gardło lodziary. Po kilku minutach takiego jebania czułem, że jestem blisko, więc docisnąłem jego głowę do mojego krocza po czym spuściłem się mu prosto do gardła.

Klaudia natychmiast rozkazała mu połknąć wszystko. Czekaliśmy na dalsze życzenia mojej dziewczyny, a ona podeszła do nas i swoją małą rączką natychmiast postawiła mojego zaganiacza do pionu – odsuń się – powiedziała do Kacpra, po czym nabiła się na mojego kutasa. Była wilgotna więc bez problemu wszedłem w znaną mi cipke. Zaczęła skakać po nim, a ja od razu przeszedłem do mojego ulubionego ugniatania jej cycuszków. Przez jęki rozkazała bratu, żeby lizał jej drugą dziurkę, a ten nieporadnie zaczął lizać jej odbyt, a po chwili jego język zaczął wchodzić w jej dupke. Cały czas skacząc po mnie kazała mu wejść w odbyt. Wiedziałem, że do tego dojdzie, bo jedną z jej fantazji była jazda na dwa baty. Żeby mu to ułatwić złapałem ją pod uda i podniosłem. Teraz trzymając ją ruchałem ją z całą siłą, a moje jaja obijały się o jej waginę. Z drugiej strony Kacper zaczął przebijać się do jej dupki. Po kilku ruchach zsynchronizowaliśmy się i kiedy ja wchodziłem głębiej on wysuwał swojego chuja.

Klaudia jęcząc z przyjemności przyssała się do moich ust. Co chwila zmienialiśmy szybkość, chwilowo tracąc synchronizację, co jeszcze bardziej ją stymulowało. Po pierwszym wytrysku musiało dłużej zająć mi dojście. Klaudia była blisko, zacząłem czuć skurcze jej cipki. Niemal w tym samym momencie Kacper spuścił się do tyłka swojej siostry. Postawiłem ją na ziemię i zmęczony poszedłem na balkon zapalić. Po powrocie zobaczyłem kolejną zabawę mojej dziewczyny. Ona siedziała na fotelu, w ręku miała smycz, a na jej drugim końcu był Kacper, który lizał cipkę swojej siostry. Jego język zagłębiał się w cipce i spijał soczki. Usiadłem na drugim fotelu i czekałem na dalsze rozrywki tego wieczora…

Oceń opowiadanie:

3.4 / 5. Ocen: 66

OmeTV.pl - Polski Video Czat Poznaj nowe osoby z całej Polski na www.OMETV.pl